Seuraavia kirjoituksia tuottaa mieshenkilö kotisivuillaan, joka ei ole vuosia nähnyt lapsiaan. Kertoo kirjoittajan patologisesta naisvihasta:
Lähetetty: Sun Mar 23, 2014 11:26 am Viestin aihe:
Nämä kaksi ja lukuisat muut lapset jotka ovat menehtyneet äitiensä käsien kautta, ovat kokeneet ennen aikaisen kuoleman koska lastensuojelu ei toimi tässä maassa. Niin kauan kuin sosiaaliviranomaiset ja käräjätuomarit uskovat lapsia yksinhuoltoon mielenterveysongelmista kärsiville, alkoholisti ja narkomaani eroperheiden äideille, tullaan näkemään vastaavanlaisia tapauksia.
Lähetetty: Tii Mar 25, 2014 5:29 pm Viestin aihe: Murhaaja äiti xxxx xxxx, mätäne helvetissä!
Murhaaja äiti xxxxx xxxxx, mätäne helvetissä!
Murhaaja, xxxx xxxxx kommentoi Ylen artikkelia.. Huomatkaa kohta
"aktiivisista mielenterveysongelmista kärsiviä ei voi eikä saa opettaa"
:lol:
Lähetetty: Tii Mar 25, 2014 9:39 pm Viestin aihe:
Onpas aikamoinen noita-akka ei voi muuta sanoa Confused
Lähetetty: Kes Mar 26, 2014 5:12 pm Viestin aihe: kundaliinijooga ja lastenmurhat?
Kuopio - Kuopion Kansalaisopisto
1-2 päivän workshopit, xxxxx xxxxx, www.xxxxxxx.fi, xxxxx (at) xxxxxxx.fi
- näyttää tuon lastenmurhaajan nimi löytyvän kundaliinijoogayhdistyksen listalta
- taitaa vain opetukset olla hieman "jäissä" nyt?
Lähetetty: Kes Mar 26, 2014 8:40 pm Viestin aihe:
40 – vuotiaana nättinä naisena vankilaan ja ulos 60 – vuotiaana ryppyisenä mielenterveysongelmaisena mummona, joka on kyllästetty monenkirjavilla fyysisillä sairauksilla.
Jokainen tehköön päätöksiä mielenterveydestä
ihan itse!
1
84
Vastaukset
- olen ihminen
aika rankkaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774502Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k112473- 1721655
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2441508- 1241400
- 1221307
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721229Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik91221- 761212
- 35976