Toivottavasti eduskunnan täysistunnossa puhuttaisi homo asiasta oikeilla nimillä, peräreikäää sanottaisiin peräreijäksi ja niin edes päin!
Toivottavasti Oinonen olisi hyvässä vedossa..
Tv1 klo 16
Toivottavasti Oinonen olisi hyvässä vedossa..
Tv1 klo 16
Vastaukset 7
Vanhimmat
Jokohan ne on linnoittautuneet eduskuntaan ja vapisevat kädet napeilla kumpaa painaisi, että ilkiäisi mennä kotikylälle Jouluksi. Että silleen.
Juuri näin. Saakelin homot tykkää nuolla kakkasta pyllyä..sitähän se homous oikeesti on. Sairaus joka aiheuttaa peräreijjän nuolemksta, haistelemista ja sitten vielä kikkelin tunkemista kakkareikään.
Toivottavasti kaikki heterot eroavat kirkosta ja laki menee sukupuolineutraali avioliittolaki menee läpi. Itse aion erota.
Se on kuule hienoa kun hikiset karvaiset äijät äheltää hirveessä paskankäryssä.
Vaikeata on hallituksella toimia, kun amerikka vetäisee niiltä housut kinttuihin, ja käskee sitten lähteä kävelemään!
http://homostelu.info/?id=0
Kaikki homoseksuaalit ei harrasta anaaliseksiä ne harrastaa oraaliseksiä