minulla on niin iso esinahka että sateella vedän se pääni ylitse suojaksi mites teillä???Kuulemma kirkonkylänmiehillä pikkuset mulkut.pitääkö tuo paikkansa??
kenellä vihdin suurin esinahka??
9
301
Vastaukset
- nahkakassinen
Meillä karkkilassa on monellakin isompi. Sateella sopivat nahkan suojaan kaveritkin.
- nummelas
mikä karkkilassa on isompi mahanahka vai perse??
- juustina
Olipa sulla hauska. Haahaaahaaaahaahaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaa!
- Jaana I.
No oli kellä vaan,niin kelpaa ainakin eräälle hutsulle,joka on nyt ja aina vanhapiika!!!
- tirvan kylältä
Minulla on Vihdinpuoleisia tuttuja
Otalampelaisilla pikkuset mulkut ja sissijuustoa esiintyy runsaasti johtuen kusisesta uimapaikasta jossa levää vielä helmikuussakin.
Jokikunnalla ei ole ihmisiä määritelty tarkemmin että mitä sukupuolta johtuen vuosisatoja kestäneestä sisäsiitoksesta.
Nummelassa kenties joku epämääräinen reikä josta valutellaan joko mätiä tai maitia uimahallin kaakeleihin.
Tervalampi on jo niin lähellä espoota että sielä ei ole kyrpiä kuin otsassa pallit roikkuu naisilla leuan alla.
Kirkonkylän miehistä sellainen huhu että kaikki kirkon kylälle muuttaneilta tervataan mulkunnuppi kiinni ja kivekset myydään joka sunnuntai Vesikansasta kirkkojärveä pitkin seilanneille viikingeille.
Jos Mahtimulkkuja haluaa löytää Vihdistä niin kannattaa suunnata Selkiin sielä eläminen on kuin yrittäisi uida käsipohjaa tervaaltaassa joten pakko löytyä riippupalleja ja urakalla Selki on saanut jostain syystä myös lempinimen Tirvankylä johtunee ihmisten luonteesta vai mistä??
ps.minulla niin iso mulkku että yöllä kun käännän kylkeä niin temmi pysyy paikallaan välillä vähän harmittaa kun olen sängyssä nukkumassa niin pallit keikkuu kiikkutuolissa ja kattoo hjalliksen shouta.- Kuokka.
Idiootit.
- mul(kku)
mul(kul)la
- VIHTI
nyt pannaaN MENEMÄÄN HULLU PIISI
- asdf342asdfgggggggg
lol tää oli paras, peukutus tervapallille karkkilasta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?591154Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11830Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75785- 53624
Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa
Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.83603Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45532Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt33517Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv36514Hurmasit sitten minut
kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.43503Tietysti olen varovainen,
ei kaikki ole pelkkää epävarmuutta. En halua sotkea mitään, enkä aiheuttaa kenellekään hankaluuksia. Ja luulen että ehkä40487