Jo riittää perverrsien vertaaminen tavalliseen enemmistöön !

Seta haluaa pedofiileille, raiskareille ja kauhukabinetin pervoille täydet tasa-arvot !

Vastusta ankarasti !
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Seuraavassa vaiheessa tasa-arvoa ajetaan ihmis-eläin liitolla?Entä mikä seuraava "kansanliike"? Eiks kaksi saman sukupuolen edustajaa pysty elämään yhdessä ilman papin aamenta. Ne joita uskonto ei kiinnosta voi "pyhittää" parisuhteensa vaikka maistraatissa. Ollaan, homo sapiensin siinä kehitysvaiheessa, että 70-luvun rintaliivien poltto tuntuu täteiltä saavan ikuista jatkoa siihen asti kunnes aivotulppa irtoaa lopullisesti. Tasa-arvoaktivistien julkisuuden nälkä on hedonismin huippua. Kyseessä ei ole rakkaus, tasa-arvo, saati mikään ihmisoikeus jos hiukkasenkaan takaraivossa tikittää. Kuinka moni lapsi tästä "sukupuolineutraaliksi" kasvattamisesta tulee vielä kärsimään. Turha yleistää kaikkia tämän hölmöilyn puoltajiksi. Tässä muokataan uutta maailmanjärjestystä sarvipäiden voimalla josta media ottaa kaiken riemun irti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


moraalinen normi kirjoitti:

Seta haluaa pedofiileille, raiskareille ja kauhukabinetin pervoille täydet tasa-arvot !

Vastusta ankarasti !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu