Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kiitos Kyösti pikkujoulujen jatkoista

Oli aivan ihana yö, olet sinä kyllä melkoinen nalle-karhu peuhaamaan, hieno mies.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ole hyvä vain, Marttiseni! Ja se tonttulakki oikeasti pukee sinua, vaikka ne toimiston tytöt vähän kiusallaan naljailikin. Kyösti päätti vielä kotiin päästyään mennä viinakaapille ja ottaa kunnon siivut VS-viskiä. Nähdään sitten maanantain aamupalaverissa kello 09:00 et sillei hei!

Äänestä
  • Itse asiassa the original Kyösti ei ole ottanut viskiä ainakaan 10 vuoteen, mutta viime aikoina on ruvennut tekemään sitäkin mieli. Nythän Kyösti voisi hankkia jonkun hyvän viskipullon ja pistää sen yhdellä kulauksella tuulensuojaan, koska hän on veret seisauttavassa voittoputkessa ja rahaa tulee ovista ja ikkunoista et sillei hei!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Terveisin Martti kirjoitti:

Oli aivan ihana yö, olet sinä kyllä melkoinen nalle-karhu peuhaamaan, hieno mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu