Paljonko maksaa kakkonen?

Paskaakstäs?

Nyt täytyy kaikkien koulujen uusia terveysopin oppikirjat ja sinne tulee lisätä kappale: Normaalin anaaliyhdynnän suorittaminen miesten kesken.

Samoin täytyy opettaa, että penis on miehen herkin kohta ja sitä täytyy samalla hyväillä.

Tasa-arvoa lapsille, jo ala-asteella!!

Hyi vittu!! Sano homo....

1

205

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • purkaus

      Toukokuussa käytyäni täällä pääkaupungin palstalla ajattelin ettei senaikaista roskaa puolillaan oleva palsta ole minua varten. Siksi tulin tänne pätemään kokopäiväiseksi Kirjoituksissa oli tappouhkauksista lähtien kaikenlaista kieroa muiden ihmisten haukkumista. Pahinta olivat esim somaleihin kohdistuneet raa'at uhkaukset ja jatkuva ihmisarvoa alentava kirjoittelu. Sillä somaleista ei saa kirjoittaa muuten kuin ylistäen ja jumaloiden. Haluan suvaitsevaisuudestani mitallin.

      Vastaavaa ihmisyyttä alentavaa kirjoittelua esiintyi tuolloin milloin kehenkin yksittäiseen ihmiseen tai ihmisryhmään kohdistettuna. Näytti että palsta on raivopäisten ja kostonhimoisten, täyttä ymmärrystä vailla olevien temmellyskenttä. Sillä minä ymmärrän vain niitä jotka ajattelee niinkuin minä.

      Ymmärrän toki, että tämänkaltaisen palstan kirjoittelu voi olla värikästäkin, mutta raja menee siinäkin. Kannattaa muistella mitä kotona opetettiin muiden ihmisten kunnioittamisesta - ja jollei opetettu niin kannattaa lukea suomi24:n säännöt.

      Joka tapauksessa tutustuttuani kotikaupunkini palstan surkeaan alennustilaan päätin yrittää muuttaa sitä hakeutumalla luotsiksi. Olen onnistunut hyvin. Ne jää joista tykkään.

      Minusta kenen tahansa helsinkiläisen pitää voida lukea tätä palstaa kokematta tulevansa syrjityksi tai loukatuksi jatkuvasti puhumattakaan, että hänen henkeään uhataan esimerkiksi syntyperänsä PAITSI NE JOTKA ASUU KEHÄ 3 POHJOISPUOLELLA.

      Tuskin yksikään palstan lukija on ehtinyt nähdä puoliakaan niistä edesvastuuttomista typeryyksistä, joita olen tähän menneessä poistanut. Jokatapauksessa ennen täällä tapahtui niinkuin hesan kaduilla aamuyöstä

      Minua saa yrittää haukkua sano cityorava korkeasaaressa- olen siihen muussa elämässäni tottunut samoin kuin siihen, että lopulta toimiini ollaan tyytyväisiä heidän taholtaan, jotka eivät yleensä meteliä itsestään pidä onneksi heitä on hesassa tyytyväisiä nurkantakana nurisijoita.

      Palsta on siis avoin kaikille helsinkiläisille ja heidän sääntöjenmukaisille ja asiallisille kirjoituksilleen. Vaikka helsinki on pääkaupunki niin muilla ei ole tänne mitään asiaa.

      Tämäkin aloituksesi vastauksineen poistuu viimeistään perjantaina sääntöjen vastaisina. Jollei se miellytä niin tee minusta valitus. Puutinille tai pohjoiskoreaan Kim Jong-un lle

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      159
      1061
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      44
      717
    3. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      128
      666
    4. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      23
      648
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      44
      639
    6. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      615
    7. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      161
      571
    8. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      52
      560
    9. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      34
      554
    10. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      34
      528
    Aihe