puolustamaan Suomen mainetta

Nyt puolustamaan Suomen mainetta. Isänmaalliset hakkerit käynnistävät DoS hyökkäyksen Suomeen pesiytyneitä terroristeja vastaan.

http://www.raus.de/crashme
2169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älkää siis avatko linkkiä!

Äänestä

miksi pilaat entisestään USA:n mainetta?
Jos USA-fanit ovat tuollaisia rikollisia...Siis vain rikolliset puolustavat Bushin rikollista toimintaa, sinänsä ymmärrettävää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jussi kirjoitti:

Nyt puolustamaan Suomen mainetta. Isänmaalliset hakkerit käynnistävät DoS hyökkäyksen Suomeen pesiytyneitä terroristeja vastaan.

http://www.raus.de/crashme

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu