vieläkin itkettää kun sait savolaisen arilta pakit.se johtuu vaan siitä että olet niin saatanan ruma.
elisan kissa
6
151
Vastaukset
- Spekultantti
Onko kissa saanut Savolaiselta pakit? Parantainen kirjoitti minfossa että polkasin koiraa. Ehkä S:kin tykkää vain koirista?
- savolainen tykkää
kaikista eläimistä, ne on kivoja eikä ne lyö takaisin.
- Täyttä valetta!!!
Maailmassa on kaksi asiaa mihin se rakastaja ei koske.
Toinen on nainen ja se toinen on Saarioisten ruoka, kos sen tekevät naiset - kultakull
Oletkos elisa sinäkin saanut savolaiselta pakit? Eikös joku muukin saanut joskus pakit, kun savolaisen mielestä häntä joku muukin nainen yritti iskeä. Tosin vain saviksen kertomana.
- olen ihminen
Aika rankkaa
- Eikainyt sentäs
Aika monet naiset saanu Arilta pakit - ainakin sen omien puheiden mukaan. Käy kuitenkin kuulemma naimassa talossa, jossa keski-ikä siinä seittemänkympin hujakoilla. Oliskohan joku deme sillä tyttökaverina?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2073586Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen133346Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä732549Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman92175Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling512055Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.61898Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue411717- 901591
- 721153
- 741140