Pirkko hämäläinen avoliittoon naisen kanssa

http://www.iltalehti.fi/viihde/2014120218884918_vi.shtml

Joskus se lesbous vaan näkyy naamasta. Tuokin on niin lesbon näköinen kun voi olla.
7171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • No siinä sitä vasta onkin lesbon näkönen nainen! Tosin aika söpö sellanen.

    Äänestä

  • JEnniä ei voi laskea tähän joukkoon kun hänellä ei ole miestä eikä lapsia eli ei ole kusettanu ketään.

    Äänestä

Mikä näitä näisnäyttelijöitä riivaa? Minna Haapkylä erosi H-P Björkmanista ja aloitti parisuhteen naisen kanssa.
Pirkko Hämäläinen erosi Puntti Valtosesta ja nyt se menee naisen kanssa avoliittoon.

Mitenkä näiden lapset sopeutuu?
Onko tämä jotenkin tarttuvaa?

Äänestä

Nää naiset on hyväksikäyttäneet miehiä.
Tehään lapset luonnonmukaisesti, sitte erotaan miehestä ja otetaan se elämän rakkaus NAINEN.

Äänestä

Toivottavasti ovat onnellisia.

Äänestä

On seniin väärin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naamakin justiinsa kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2014120218884918_vi.shtml

Joskus se lesbous vaan näkyy naamasta. Tuokin on niin lesbon näköinen kun voi olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu