Pyydän anteeksi....
On ilmeistä että isältäni (joka on minulle tuntematon ja äidillänikään ei ole hänestä täyttä varmuutta) lurahti hiukan sitä suolaista joukkoon minua siittäessäni.
Ehkäpä siksi usko Jumalaan.
On ilmeistä että isältäni (joka on minulle tuntematon ja äidillänikään ei ole hänestä täyttä varmuutta) lurahti hiukan sitä suolaista joukkoon minua siittäessäni.
Ehkäpä siksi usko Jumalaan.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sietääkin pyytää anteeksi! Todella suolainen juttu.
Täällä nämä rianaavat varkaat taas ovat lainailleet nimimerkkejä. Todistaa vain oikeaksi sen, että ateisteilla ei ole moraalia ja he eivät tiedosta eivätkä tunnista inhimillyyttä eikä
ihmisyyttä kenessäkään toisissa ihmisissä, eivätkä halua elää oikeidenmukaisessa yhteisössä ollenkaan. Ja tapahtukoon heille heidän tahtonsa mukaan. Siis omilla teoillaan he sen todistavat ja sanoilla sen vahvistavat etteivät kykene elämään tässä monimutkaisessa maailmassa ilman rikollisen mielensä synnyttämiä tekoja.
Ja muuten(x).
En käytä sanaa jumala laisinkaan sen yleisessä tarkoituksessa, ja vain siksi että maailmassa on yhtä monta jumalaa kuin tyhmää jumalatonta ateistikiakin, jotka kaivavat nenää ja peräänsä samalla eläimellisellä sormellaan.
"Todistaa vain oikeaksi sen, että ateisteilla ei ole moraalia ja he eivät tiedosta eivätkä tunnista inhimillyyttä eikä "
Hyvä, että syytät kaikkia ateisteja tuosta nimimerkkivarkaudestasi. Kyllä, me kaikki olimme tämän teon takana ;).
viestisi sisältöä, mutta nythän asia selvisi.
Koska on minun vuoroni , voi!