Hihhulius alkaa kimppakivasta...

...hihhuleiden isossa teltassa tai pienessä temppelissä ja täydessä hurmoksessa. Tuloksena syntyy päästään sekaisin oleva lahkolainen.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sieläkö sinäki oot saanu pääs sekasin?
päässäs asuu hihuli, unta näät hihulista, kun heräät näät näyssä
hihulin, illall nukkuun mennessä viimesenä ajatuksissa hihuli!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin se menee kirjoitti:

...hihhuleiden isossa teltassa tai pienessä temppelissä ja täydessä hurmoksessa. Tuloksena syntyy päästään sekaisin oleva lahkolainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu