Valkoisen miehen ONNELA

Thaimaa Phuket Ei yhtään somalia kaupungilla.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikä Venäjällä monessakaan kaupungissa. Jotain fiksua se Putin osaa touhuta. Siellä ei homot ja mamut rellestä.

Äänestä
  • Viro ei yhtään somalia mutta venäläisiä yhtäpaljon kun pattyalla.

    Äänestä

  • Länsimainen meininki. kirjoitti:

    Viro ei yhtään somalia mutta venäläisiä yhtäpaljon kun pattyalla.

    Ihan sama vaikka kuu-ukkoja kunhan EI somaleja

    Äänestä

  • No somal kirjoitti:

    Ihan sama vaikka kuu-ukkoja kunhan EI somaleja

    Kokonainen päivä ilman somaleja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valkoinen onni kirjoitti:

Thaimaa Phuket Ei yhtään somalia kaupungilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu