Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tirkistelykokemuksia?

Onko kellään kokemuksia tirkistelystä? Oletko itse tirkistellyt tai joutunut tirkistelyn kohteeksi? Nautitko siitä? Ketä tirkistelit? Miten (esim. katsoitko ikkunasta)? Kertokaa kokemuksianne! Miehet ja naiset!
75588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyllä on kokemuksia. Tirkistely on yllättävän kiihottavaa puuhaa. Samoin sekstailun salakuuntelu.

Naapurit, sukulaisnaiset, kaverien naiset jne. mitä nyt vastaan sattuu. Yllättävimpiä kokemuksia on ollut, kun lukiolaistyttö kokeili rintsikoita sovituskopin verhot vain puoliksi suljettuina.

Äänestä

  • gob kirjoitti:

    Joo ,kerran näin yhden missimme, sari a:n erään tavaratalon muotinäytöksessä. Oli tungosta ja jäin ihan taakse lähelle pukukoppeja katselee.
    Sari tuli vaihtaa vaatteita, jäi verho pikkusen auki, näin hänet molemmilta puolin pikkuhousuissaan,ilman rintsikoita,koska sovituskopin seinällä oli peili.
    Kaunis nainen tosiaan, harmi et tais naida jonkun
    etelämaalaisen,mikä on yleinen tapa näiden missiemme joukossa

    Äänestä

katselin kerran salaa kun isosiskoni nai marokkolais kundin kanssa se oli tosi kiihottavaa

Äänestä
  • mitä kiihottavaa siinä on ,jos sisko nai arabia
    säälittävää kylläkin

    Äänestä

Lähinnä olen itse antanut ihmisille mahdollisuuksia tarkkailla minua himon hetkellä... (ks. keskustelu Panopaikoista). Outoa kylläkin, en ole koskaan päässyt yllättämään ketään. Paitsi kerran! Eikä ollut millään tavalla kiihottavaa. Pietarilaisessa hotellissa viereisessä sängyssä ollut vanhahko mies pani paikallista huoraa. Teeskentelin nukkuvaa, ärsytti piloille menneet yöunet.


P.S. Viime vuonna ensi-illassa olleessa À ma soeur (Sisarelleni) -elokuvassa oli moninaisia tunteita herättänyt tirkistelykohtaus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikko kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia tirkistelystä? Oletko itse tirkistellyt tai joutunut tirkistelyn kohteeksi? Nautitko siitä? Ketä tirkistelit? Miten (esim. katsoitko ikkunasta)? Kertokaa kokemuksianne! Miehet ja naiset!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu