Ps: ei mua haittaa vaiks stalkkaat voisit kyl stalkata ihan kasvotusten;)
Tykkään susta:)
Tykkään susta:)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ei sua kukaan stalkkaa, vaikk ite stalkkaat muit.
Samat sanat sulle. ;)
Kuka oot ?
Kyllä se mua haittaa. :((
En mä halua stalkata kasvotusten mä haluan stalkata muuten vaan siis jänskättämisen ilosta.
Tuu sä stalkkaamaan mua ;)
Stalkkaa, itsehän stalkkaat sitä naista eikä se puhu sulle sanaakaan ja uhkaa lähestymiskiellolla ja luulet sen olevan ihastunut suhun, sitten koitat tehdä siihen vaikutuksen takallasi ja saunallasi söpöi unii.
En ole stakkeri, jos joskus olen salaa sua vilkuillut niin ei kai se stalkkaajaksi tee? Sehän on vain ihastumisesta johtuvaa vilkuilua, ei uteliaisuutta. En esim. ole kertaakaan googlannut susta mitään, koska se ällöttää mua, että tietäisin susta jotain sellaista mitä et ole itse mulle kertonut. Luulen, että olet aika tarkka eikä susta löydykkään mitään ja se on hienoa jos näin on. :)
Hyvää huomista sunnuntaita, muista ulkoilla minunkin edestäni :)
https://www.youtube.com/watch?v=9DSzGQVTTRs
https://www.youtube.com/watch?v=xY_jcD6NBUs
Joo älä ota henk. koht. :)
jos minua stalkkaat, sen verran tylsää elämää vietän. :)
Vähän piti laittaa töppöstä toisen eteen, että vihdoinkin törmättäisiin täällä.
Kyllä kasvotusten, mutta, onhan tämäkin ollut ihana keino jutella, kun tuolla irl meille ei aikaa oo paljon suotu. ja paikkanakaan, se ei noudattaisi hyviä toimintatapoja. Ja on siinä asemasi tuoma rajoite myös minun huomioitava.
Hyvää yötä sinullekkin.