TIMO SOINI ULOSTI LATTIALLE!

Liikaa boolia? Lue lisää Iltasanomista!
5130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Löytyi vessasta perse rasvattuna??

Äänestä
  • Höh. Luulin että kyseessä oli Arhinmäen sateenkaarilippu.

    Äänestä

Hirvisaari per.seraiskasi Soinin

Äänestä

Presidentti Sauli Niinistökin oli kokenut homosaation käden jäljen. Oli nimittäin sen verran miehellä pakkelia naamassa ja hiuslakkaa hiuksissa.

On aikoihin eletty, ja puolustusvoimien ylin komentaja...

Äänestä
  • NATO on Suomen puolustusvoimien ylin komentaja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


utvutvutytcytcytvyt kirjoitti:

Liikaa boolia? Lue lisää Iltasanomista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu