https://www.youtube.com/watch?v=lijHxHZnTtk
Tuhannen tuiskeessa oleva Matami selittää ruotsiksi ja englanniksi suomalaisille äijille pitseriassa aamuyöllä, glamouria!
Tuhannen tuiskeessa oleva Matami selittää ruotsiksi ja englanniksi suomalaisille äijille pitseriassa aamuyöllä, glamouria!
Vastaukset 33
Vanhimmat
Tuo on kuvattu siis Eerikin Pippurissa, os. Eerikinkatu 17, Helsinki.
Tytär länkyttää ties mitä kieliä nappipäissään. Nyt Railia apuun ja esikoiselle lisää nappeja.
Steppaava jeesus on mennyt puliakan aivoihin. Kyllä herra tytöistä huolen pitää. Niinpä näkyy.
Karitsan veri on Tuksun yllä, puhuukin jo kielillä. Vaan saiko joku selvää?
Ei vittu, niin kujalla, niin kujalla. Siis tuo ei eroa puistokemistiporukoiden pahimmista soosinvetäjämuijista enää mitenkään. Hirveetä katottavaa. Siis niin puliakka kun olla ja voi.
Just samanlaista surullista settiä kun rupsahtaneilla alkoholistiakoilla jotka kännissä muistelee nuoruuden päiviä. Tuksu se elää maijami ja sollentuna harhoissaan ja puhelee jossain kulmapitseriassa kielillä palauttaakseen edes osan vanhoista paremmista ajoista mieleensä. Vaan ulkopuolisen silmään tuo on vain naurettavaa ja säälittävää.
Ja mitähän hauskaa joku tuossa näkee? Mä näin tuossa kännisen naisen, jolla loppukohdassa Seiskan tultua keskusteluun mukaan, silmistä ja olemuksesta paistoi epätoivo ja ahdistus.
Näätä on ollut varmaan tohkeissaan, kun on huomannut elämänsä tilaisuuden tulleen päästessään kuvaamaan. No pienestä se on näädän mieli hyvä.
VITTU DDDD EPÄTOIVO JA AHDISTUS PAISTAA SUN PERSEREIÄSTÄSI HELVETIN SUOMINEN DD
SILMISTÄ JA OLEMUKSESTA PASITAA NORMAALILLE KATSOJALLE YLIMIELINEN JA IHAN VITUN RUMA SOSIOPAATTI.
Näätiminen paljastaa Tukiaisen valheet.
Tukiaisen sukuun kuuluvan SIRKUSPELLEN joka on moninkertainen rikoksen uusija. 8 annettua tuomiota ja lisää pukkaa kuin mannelta påskaa. Tunkki on äärettömän tyhmä ja erittäin väkivaltainen sekakäyttäjä. Eläkekertmä 0 ja loppuelämä menee hauskasti jossain laitoksessa. Pätkääkään en sääli. Itseaiheutetta kaikki. Epätoivo ja ahdistus johtu siitä kun kukaan ei tarjonnut kassi-almalle juotavaa tai nappeja.
Tollanen löytyi blokista. Eli tunkki sai kenkää sevenistä. Påskaako sitä työpaikalla kun linnassa lusii.
Oot saanu viime aikojen provoilulla hyvin palautetta? Tekee hyvän lopputilin sulle, sillä tiedossa on ettet enää ensivuonna julkkislivessä kommentoi. Hyvästelen sinut jo näin hyvissä ajoin. Bhuuu,, aa ha haaaa, hih hih hih iiih. ...
Mahtava uutinen jos näin on.
Tossako sen kielitaito on?Kan ni snacka svenska`?Kan ni inte snacka svenska?Jag kan snacka svenska.Kyllä on hyvä dokahontas.Ja on asunut 15v Tukholmassa.
Mä nään alkoholisoituneen, ruman, kielitaidottoman idiootin, joka kuvittelee yhä osaavansa kieliä.
Puliakka snakkaa svenskaa, hohoho.
On varmasti hienoa olla tee kutsuilla ja kertoa jälkikasvusta Liivari Öörderi seurakunassa. Joo meillä se yks veti ittensä ruskalla monttuun ja esikoinen lähtee istumaan ja täytyy muistaa että kaikille tytöille ostettiin silikoonit että löytävät paremmin ne rikkaat elättäjät.Kyllä herra huolen pittää tytöistä heh heh,,,
Ja Joelille jatko, kun ei tissei tarvii......kai?
Joel ottaa pakaraimplantit.
tissisilikonit hyvällä maulla. Tottakai.
Joel ottaa kuppia.
tapaan. Hymyn palstalla hauska juttu kun firma tilasi tuksun keikalle.En postaa sitä tänne mutta lopussa kun poliisit veivät alastoman luumuhilloisen tukiaisen koppiautoon niin olin nauranut itseni tärviölle.
Eräs kertomus eräistä pikkujouluista taannoin: http://pastebin.com/Sj4PX6BY
Aikamoista riesaa syntyy Tuksusta, kulki hän ihan missä vaan...
Voikohan tuo olla totta? Jos näkemys pitää paikkansa, Tuksun tila on huonompi kuin saatetaan tietääkään...
Tunkki ehkä taitaa kielilläpuhumisen, muttei osaa puhua kunnolla kieliä.
Pahakielisyys on Tuksukan suurimpia ongelmia.
En taitais pystyä samantasoiseen solkkaamiseen. En edes 2.2-hömppätönössä. :)
Juu kyllä tollasta nähdäkseen pitää mennä vierailulle alkoholistien asuntolaan. En ole tuollaista Tukiaistason settiä kuullut kuin kviiniltä itseltään ja puistokemisteiltä.
Tuksun puheesta kuulee eletyn "glamourelämän" soundit, huuruiset muistot.
Tunkki junamatkalla 13.12. Tällainen viesti (FB):
"I'm on a train now with Bella, were r coming to Ruotsinpyhtaa, Annika Fellman ja Emelie Anderson! Jag ar pa vag dit nu!" Kuva: http://aijaa.com/PRahRO
Jatkis: “Annika Fellman jag ska komma snart dit och jag uptrader forst som Lucia och efter det ar det dags for Jul Show. Emelie Andersom olen kohta siella!”
Eikö jo riittäisi tämä sairaan ihmisen elämällä repostelu. Mielestäni inhimillisyyden raja on jo ylitetty. Olkaa kilttejä ja miettikää mitä tästä voi seurata ja lopettakaa.
Kukas vittu sillä sitten on repostellut?
Tunkki kirjoitti Faceen Atte Fellmannille (14.12. illalla):
"Jag förstå inte varför du hatar mig så mycket???? Jag har gjort ingenting felt mot dig eller till någon annan, jag sjöng och dansade i era restaurang som ni ville, och när det finns många som pratar skit om mig, dom är sjuka människor!
Jag vet vem jag är, vacker kvinna som Emelie Andersson och ditt språk är helt sjuk!!
Eivät auta yhtään Tunkin yritykset hieroa sopua Fellmannien kanssa edes ruotsin kielellä...