Kertokaas

Onko mitään anarkistien vastaryhmää olemassa jo?
3147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kokoomus kepu sutenöörien liitto joka ajaa paikallista sopimista.

Äänestä

Porvariliittoutuman värväämät henkilöt olivat ainakin osittaisten vahingontekojen takana ja heidän tekonsa oli etukäteen hyvin suunniteltua koska he poistuivat nopeasti lähistöllä olevaa lukittua ovea hyväksikäyttäen .

Äänestä

tulevat a siihen loppuu anarkistien päätön riehuminen. Näitä on ymmärretty jo liikaa eivätkä räkänokat ymmärrä edes pelätä. Yksi tarkka-ampuja riittäisi hajottamaan joukon hetkessä ja siinä olisikin sen jälkeen monella äidillä housupyykkiä joksikin aikaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hiihaa kirjoitti:

Onko mitään anarkistien vastaryhmää olemassa jo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu