Ruotsin hovin kauniit naiset

Kuvia Iltalehden nettisivulla.
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Hyisaatana että on rumia ihmisiä. Tuotako se sisäsiittoisuus sitten aiheuttaa?

Äänestä

Silviallakin on jykevämpi leuka kuin miehellään.

Äänestä

Silvialla on oikeus näyttää oma varustuksensa koska Sofiakin esittelee omaansa. Naiset ovat varustelukilpasilla mikä on ihan ymmärrettävää kun on kyse kauneudesta.

Äänestä
  • Kyllähän tuolla nyt nukahtaa helposti ihan kuka vaan :)

    Äänestä

Limaisia ja rumia tekoihmisiä.

Äänestä

Victoria on kuin sadun Tuhkimo punaisessa puvussaan.

Äänestä
  • Minulle tulee aina Victoria mieleen kun katson vanhoja kotimaisia elokuvia, ja Siiri Angerkoskea :)

    Äänestä

Sofia vie CP:tä 6-0. Prinssi on tyytyväinen kun pääsee kauniin naisen pukille.

Äänestä
  • On prinssillä, toivottavasti, oikolukija. Eikös nuo sisäsiittoiset kuninkaalliset ole kaikki lukihäiriöisiä ?

    Äänestä

  • tavan duunari kirjoitti:

    On prinssillä, toivottavasti, oikolukija. Eikös nuo sisäsiittoiset kuninkaalliset ole kaikki lukihäiriöisiä ?

    Taitavat olla. Eikä Silvia ole vieläkään oppinut kunnolla ruotsia...

    Äänestä

  • tavan duunari kirjoitti:

    On prinssillä, toivottavasti, oikolukija. Eikös nuo sisäsiittoiset kuninkaalliset ole kaikki lukihäiriöisiä ?

    Tuskin CP:llä lukihäiriötä on kuten Kallella ja Victorialla mutta se on nysväke joka ei ole saanut edes ammattitutkintoa itselleen hankittua mutta on toki räpeltänyt jotain armeijan leivissä vuosien saatossa. Nyt hän rupeaa Sofian kanssa lapsosia pusaamaan. Perheen ohella tokikin edustaa kuningashuonetta milloin missäkin. Lisäksi kaahaa autoilla.

    Äänestä

14 vastausta - 12 lukukertaa ?

Äänestä
  • Ensi kesänä Sofian ja CP:n häät kesäkuun alussa.

    Äänestä

  • Oota hetki että päivittyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kfljh kirjoitti:

Kuvia Iltalehden nettisivulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu