Ruokolahti

Mika! K.Randelin marraskuussa, Alppimajassa. Pyysit yhteystietoja?
7235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Täälläkö ne nyt sitten meinasit antaa??? Olisiko ollut oikea hetki silloin viisi viikkoa sitten antaa?? Miten voi olla tuollainen ajattelu?

Äänestä

Teen sen mitä olen luvannut, menee vaikka vuosi, eihän tilanne vanhene!

Äänestä

Ehei tietenkään..itsekin juuri soittelin hyvälle panolleni vuodelta 1988..löi luurin korvaan viiden lapsen äitinä ja mustasukkaisen miehen vieressä seuratessa..NYT VALOJA PÄÄLLE PUUPÄÄT

Äänestä
  • Sinä et ole etsimäni henkilö. Ja miksikö etsin, ei kuulu sinulle!.

    Äänestä

Aloittaja

En minä seksiä etsi vaan tanssikaveria. Viimekerralla porukalla jonka mukana niin kiire äkisti pois, en ehtinyt löytää.
No jos en kelpaa niin olkoon.

Äänestä
  • Niin, kyllä täällä se leijona on vieläkin..eipä ole kukhan löytännä..

    Äänestä

  • Aloittaja

    leijoo kirjoitti:

    Niin, kyllä täällä se leijona on vieläkin..eipä ole kukhan löytännä..

    Ai Ihan ite Leijona, miulla on laukussa roikkunut maskotti siitä saakka kun se "leijona" siellä nähtiin. Rajavartijoilla oli kyllä tietoa, mutta oltiin hiljaa. Tulipa Ruokolahti kuuluisaksi.

    Missähän se minun tanssittaja löytyis, meni askeleetkin samaan suuntaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_10594503 kirjoitti:

Mika! K.Randelin marraskuussa, Alppimajassa. Pyysit yhteystietoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu