Rauhallisin ja paras uimahalli?

Mikä on Tampereen/Tampereen alueen rauhallisin uimahalli, jossa ei liiku mitään hämärätyyppejä?
42690
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kalevan uimahalli on paras!

Äänestä

Nokian uimahalli :)

Äänestä
  • Tesoma ja Nokian uimahallit ehdottomasti!

    Äänestä

näsijärvi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jakkke kirjoitti:

Mikä on Tampereen/Tampereen alueen rauhallisin uimahalli, jossa ei liiku mitään hämärätyyppejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu