Kuka muistaa

profetia jossa putosi jotain pohjanmereen ja englanti sai kovat vauriot maahansa,sekä etelä ruotsi. Jotain tälläistä olen lukenut.
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

TV7 esiintyi hiljattain poismennyt Emanuel Minos, joka kertoi että jokin putoaa Pohjanmereen ja aalto pyyhkäiseen Tanskan yli.

Äänestä
  • Tuli vain mieleen ko profetia kun niitä lentokoneita meren yllä lentelee,jopa vaarallisen lähellä toista konetta. Jos tulee vahinko ? Silloinhan em tapahtuu.

    Äänestä

  • Atomipommi. Ohjelman voi katsoa Patmos tv:stä, osa 4/4

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Uskova mummu kirjoitti:

profetia jossa putosi jotain pohjanmereen ja englanti sai kovat vauriot maahansa,sekä etelä ruotsi. Jotain tälläistä olen lukenut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu