Numero 1 Numero 2

Numero 3 bye bye On se kumma kun ei osata politiikkaa vaikka koko ikänsä siihen lukenu,tai sitte tarttis oikeeta Järkeä .
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin, ajatelkaapa, kuinka moni ja monessa universiteetissä on sitä politikkaa ja kansainvälistä politiikkaakin lukenut! Mutta ovatkohan vähän kadottaneet todellisuudentajunsa, vai missä vika??

Äänestä
  • Tuo Stubbin Lontoon skole roskakoulu, kammottavaa juutalaispaskaa, törkeää probagandaa. Sopii vain stubbin kaltasille persereiän nylkyttäjille..

    Äänestä

Käytännän järjen tarvitsee ei se lukemalla tule.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bye bye kirjoitti:

Numero 3 bye bye On se kumma kun ei osata politiikkaa vaikka koko ikänsä siihen lukenu,tai sitte tarttis oikeeta Järkeä .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu