Poliisi salailee rikollisuutta

Niinistö jatkaa Halosen jalanjäljissä!

https://www.youtube.com/watch?v=qX_1MpCAyAA&feature=youtu.be
1682
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Niinistö töppäsi jo ensimmäisessä erässä pistämässä ranttaliksi tossun koreaksi kun oma äiti kuoli eikö psykopaatilta parempaa esitystä olisi voinut odottaa
Verkkomedian aikakautena presidentinvaalitkin on fassia joten kyyti kylmää psykopaatti vässykällemme seuraavien pressan vaalien ensi-iltana

Äänestä

Näin pienellä maalla on toista sataa poliisijohtjaa?

Äänestä
  • Aarnio oikeudenkäynti alkaa on Paateron virka vaarassa.

    Äänestä

Niinistö = HYYSÄRI ÄMMÄ !

Meillä oli lakkorikkuri koiviston jälkeen kaksi hyvää Presidenttiä Ahtisaari ja Halonen - nyt sitten taas palattiin tähän varsiNaisSuomalaiseen mielisairauteen ja valittiin vääräleuka salosta.

Ahtisaari on ollut täysin ylivoimainen ja hänen pätevyytensä on huomattu myös ULKOMAILLA JA HÄNET ON PALKITTU NOBELILLA !

Ketään muuta Suomen Presidenttiä ei ole Nobelilla palkittu.

Äänestä
  • Halonen on syypää, Suomen alennustilaan homo- ja mamupolitiikallaan.

    Halonen = 0 pistettä

    Äänestä

  • 3j´krw¨på kirjoitti:

    Halonen on syypää, Suomen alennustilaan homo- ja mamupolitiikallaan.

    Halonen = 0 pistettä

    Niinistöllä on vielä Natotus lisärasitteenaan homo-mamupolitiikkaansa!
    Niinistö=-0

    Äänestä

  • Ple! kirjoitti:

    Niinistöllä on vielä Natotus lisärasitteenaan homo-mamupolitiikkaansa!
    Niinistö=-0

    Olisikin Natolainen, mutta ei.

    Kaikki apu puolustuksessa tarvitaan tosipaikkassa.

    Tosin ei Niinistöstä olisi ehkä koko Venjän päämieheksi.

    Äänestä

  • suomi poika vihastuu kirjoitti:

    Olisikin Natolainen, mutta ei.

    Kaikki apu puolustuksessa tarvitaan tosipaikkassa.

    Tosin ei Niinistöstä olisi ehkä koko Venjän päämieheksi.

    Nato on se ongelma ja natottajat!
    Nato on kuin käenpoika, joka munii toisten maiden asiat

    Äänestä

Lopetetaan hyysäys.

Äänestä
  • Maahanmuuttovirasto ei toimi, muissa maissa rikollinen aines palaluteaan kotiin, mutta halonen aloitti Suomen perustuslain rikkomisen niin monella alueella.

    Jopa vankilalaitos ei toimi ja tuomiot ovat naurettavan pieniä vaarallisille rikollisille.

    Äänestä

  • sale-halonen-suomi? kirjoitti:

    Maahanmuuttovirasto ei toimi, muissa maissa rikollinen aines palaluteaan kotiin, mutta halonen aloitti Suomen perustuslain rikkomisen niin monella alueella.

    Jopa vankilalaitos ei toimi ja tuomiot ovat naurettavan pieniä vaarallisille rikollisille.

    https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/970
    Järjestyksenystävien kannattaa allekirjoittaa tämä aloite! Rikolliset ulos Suomesta!

    Äänestä

Kävin kannattamassa aloitetta - YLLÄTTÄVÄN VÄHÄN ON SAANUT KANNATUSTA !

HOMO/LESPO aloite sai suuren kannatuksen johon en itse osallistunut ja sitä ihmettelen.

Äänestä

Neiti Niinistö on nyt Presidenttinä ja voi arvojohtajana tehdä aivan omat linjaukset.

Neiti Niinistö ei ole kuitenkaan tehnyt mitään uusia linjauksia, vaan tanssii RKP VIHREÄT pillin mukaan näissä pakoilaisasioissa, jossa näitä rikollisia hyysätään.

Neiti Niinistön kansan suosio nyt sitä luokkaa, että voi aivan suoraan sanoa mielipiteensä maahantunkeutujista ja heidän LOISIMISESTAAN SUOMESSA - MUTTA EI SANO - koska tamppooni menisi väärään asentoon !

Äänestä

Ulkomaalaisten rikollisten hyssäämiselle on tultava loppu.

Kristillisten arvojen opettaminen lapsille pitäisi olla lakisääteistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


isonraha hiljentää? kirjoitti:

Niinistö jatkaa Halosen jalanjäljissä!

https://www.youtube.com/watch?v=qX_1MpCAyAA&feature=youtu.be

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu