Trollitehtaan juttujen taso

Trollitehtaan juttujen taso - ja ruplan kurssi ovat vapaassa pudotuksessa.
Tässähän tulee kohta ikävä Tampereen Kalevin, Vale Viljasen ym. valehtelija veteraanien jorinoita....
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

onks ottoo näkyny ?

- onkohan se kippee, aivan tässä huolestuu

Äänestä
  • Se pisti koko omaisuutensa kiinni rupliin. Nyt ei nouse hymy päällimmäiseksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lksdflsdk kirjoitti:

Trollitehtaan juttujen taso - ja ruplan kurssi ovat vapaassa pudotuksessa.
Tässähän tulee kohta ikävä Tampereen Kalevin, Vale Viljasen ym. valehtelija veteraanien jorinoita....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu