Teoriassa. Käytännössä ei. Homot ovat tyhmiä ja eivät osaa mitata oikein. Heillä stondaa miesseurassa. Todellisuudessa homoilla on pienemmät, koska heillä on vähemmän testosteronia.
Homoilla on muka isommat kullit
Homot hoitoon
17108
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Nyt on pullukalla taas omat teoriat :D
http://www.salon.com/1999/11/04/size/
En jaksa sinulle selventää selvää asiaa. Tutki itse. Tässä luettavaa:
https://www.google.fi/search?q=gay man has bigger&oq=gay man has bigger&aqs=chrome..69i57.6146j0j7&sourceid=chrome&es_sm=0&ie=UTF-8
Sinun nappulaa pienempää tuskin on kellään. Et muuten jaksaisi jatkuvasti valvoa, ettei kukaan ilmoita täällä yli 13 senttistä :D
Jos joku täällä "valvooo, niin sinä homoseksuaalinen pervo. Jos olet oikeasssa ja sen tiedät, niin miksi päivystät täällä?
Minä kirjoittelen ihan sinua homoa kiusatakseni ja kun olen totuuden ja rehellisyyden lähettiläs.
Minusta on mukava seurata pallosi värivaihteluja... Pelkään sitä päivää, milloin menet jollekin muulle foralle itkemään kikkeliäsi. Tuskin jaksan tänne sen jälkeen vaivautua.
Miten sinä Asko olet minua kiusannut? Ei tuo jatkuva homottelu kovin osuvaa ole.
Sehän on totuus. Vähän sama, kuin jos minä kutsuisin sinua pienimunaisten läskiksi kuninkaaksi.
Joko kävit lukemassa infot isomunaisista hompsukoista?
Röh röh laardikasa. Painu kaltaistesi seuraan... sorry, noin tyhmiä ei löydy mistään. Painu navetan taakse köyden kanssa.
Eli et osannut sitten mitään kommentoida? Rapsuta söpöäsi pikkusormen kynnellä...
Auta Askoa löytämään tutkimus, jota hän kipeästi kaipaa. . .
tuokin tutkimus on täyttä laardia. eiköhän homoilla esiinny sekä isoja, keskikokoisia että pieniä, ihan kuin muillakin miehillä. testosteronitasot vaihtelevat myös.
tuommosia kun AP latailet, ja vielä väität homoja tyhmiksi... ymmärrätkö miltä kirjoituksesi saa sinut näyttämään?
Ei taida aloittajaa kiinnostaa teidän homojen mielipiteet. Homosteluko sitten saa ihmisen näyttämään fiksulle? Entäs kun homot luulee olevansa niin normaaleita, että heistä olisi tasapainoisiksi vanhemmiksi?
ei sillä, että olisin homojen välisen adoption puolesta puhuja, mutta ei monesta heteroparistakaan ole tasapainoisiksi vanhemmiksi. homostelu tuskin tekee kenestäkään fiksun näköistä, mutta ei heteroseksikään tee kenestäkään fiksun näköistä. onko Stephen Hawking fiksun näköinen? ulkonäkö voi pettää.
postaa sinä vuorostasi edes yksi fiksu viesti.
Niin no moni, enemmistö, heteropareista on hyviä vanhempia. Poikkeuksia on ja he eroavat, joten epäonnistuvat. Sitten siihen tulee isäpuolet ja äitipuolet ja perhe ei ole normaali ja ideaali lapsen kehitykselle. Homoilla tämä asia on lähtökohtaisesti näin epänormaali. Lisäksi isä ja äiti kusee molemmat seisten. Homot eivät ajattele kuin itseään vaatiessan oikeutta olla lapsiperhe. Menköön naimisiin, mutta ei lapsia heille.
Onhan heteroseksi normaalimpaa ja siksi fiksumman näköistä kuin kaksi jätkää nuolemassa toistensa kurpiä tai työntämässä munaa miehen perseeseen:S
Pullukalla on aika yksitotiset käsitykset yleensäkin kenenkään seksistä. Eihän se ihme, jos ei ole koskaan koettanut sitä seksiä.
Mutta tuossa ylemmässä oli hauska huomio:
"Lisäksi isä ja äiti kusee molemmat seisten. "
Miten tuo liittyy mitenkään mihinkään. Miehet osaavat pissiä istualtaan ja tuskin lesbotkaan pissiessään seisovat.
Muuten ihan normaalia kaappihomon tekstiä miestenvälisiä nuolemisia ja yhdyntöjä pohtiessaan. Varmaan on ollut nappula kovana noita miettiessä.
Sinä homo et nyt pysty hahmottamaan tätäkään asiaa. Olet mielisairas, se selittää kaiken.
Homoilla on jo lapsia. Tuhansia...
Ja mitä adoptioon tulee, homot saavat jo tänäkin päivänä adoptoida lapsia. Ja ei se homous steriiliksikään tee.
Tuo laki koskee hyvin pientä osaa homoistakin. Hyvin harvat edes haluavat lapsia, mutta kenellä niitä jo on, laki helpottaisi puolisoa adptoimaan lapset yhteisiksi.
Missähän tynnyrissä sinä Asko asut, kun sieltä ei edes tapinreiästä näe sivistystä?
Mielisairaudesta taas kun sinä puhut, niin se on vähän kuin heittelisi kiviä lasikaapissa ;)
Kaapisssa sinä tietysti oletkin, mutta mikään lasi ei taida sinua kestää...
Paljon homopiireissä pyörineenä täytyy kyllä sanoa, että on niillä isompi mulkku, kuin ns. keskiverto, toki pienikaluisiakin on mukana, mutta heillä on oma tehtävä näissä piireissä.
Kohtapuolin saat lukea järisyttävän vastauksen postiisi. Se alkaa: Olet homo... ja jatkuu käsittämättömänä mökellyksenä.
Tuosta homojen isommasta on kai jotain tutkittuakin tietoa, mutta tiedä sitten. Meitäkin on moneen junaan.
Mutta askon kulllia pienempää ei löydy homopiireistä ja jos Asko uskaltaisi toteuttaa itseään, hän olisi noissa homopiireissä niissä toisissa, "omissa", tehtävissä ja siinä järvessä sitä olisikin soutamista :D
Kyllä homolla yleisessä saunassa stondaa ja heteroilla kutistuu. Onko havainnointiolosuhteet siis tasavertaiset?
Millainen on muuten homon stereotypinen vartalorakenne? Ainakin julkisuuden homot on liki kaikki sellaisia pieniä ja laihoja. No Marco B on pitkä, mutta laiha.
Lihaa näillä ei ole kuin kielessä, ja miehen peräaukon nuoleminen voi senkin lihan viedä kuolioon.
Ehkäpä Kinsey ei tehnyt tutkimustaan homojen kulleista yleisessä saunassa :D
Ei kai sellaista olekaan kuin homon stereotyyppinen rakenne? Homoissa löytyy kaikkia rakenteita, mutta sinä päättelit näppärästi, että ovat sellaisia Nipsu-kroppia kaikki, koska et tunne ketään muunlaista homoa. Hyvä perustelu, mutta väärä.
Nipsu-Nikolla oli ja on varmaan vieläkin, aikamoinen kullli housuissaan, paitsi silloin, kun hän ottaa sen pois sieltä.
Onko tuo "miehen peräaukon nuoleminen" sinulle joku haave? Ei se kovin yleistä ainakaan ole. Miten muuten naisen peräaukon nuoleminen, veisikö se heteromiehen kielen kuolioon?
Hauskoja pohdintoja sinulla. Pieni munako se tuollaisia pistää miettimään?