Anti-islam marssi keräsi 15000 !!

http://tundratabloids.com

Ja kyse ei ollut natseista vaan tavallisista ihmisistä jotka ovat saaneet tarpeeksi islamista ja rikollisista muslimi pakolaisista .

On aika nousta vastarintaan !!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaikkea paskaa ei pidä suvaita

Äänestä
  • Saksan keskiluokka alkaa pikku hiljaa saada tarpeekseen.

    ""if I were siding with the sharia or a politician who had helped sharia advance, I would feel a bit nervous…""

    Äänestä

Saksassa asuu pelkästään 3 miljoonaa turkkilaispaskaa...

Äänestä

Ja myöhemmin ihmettelee kun saa turpiinsa :D

Äänestä

Saksassa rupeaa myös olemaan lähiöitä, jossa valkoihoisen pitää kytätä liikennevalo-aaltoa, että saa ajaa pysähtymättä läpi, ettei joudu ongelmiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tosimies. kirjoitti:

http://tundratabloids.com

Ja kyse ei ollut natseista vaan tavallisista ihmisistä jotka ovat saaneet tarpeeksi islamista ja rikollisista muslimi pakolaisista .

On aika nousta vastarintaan !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu