Ei taida hänen ohuessa 10 ympäryksellä varustetussa tikussa pysyä Magic, joka on 10,6 cm sisäympärysmitalta, myös Asus-rinkulan kohdalta.
http://www.rfsu.se/fi/Suomi/Produkter/Kondomer/Magic/
Tai, ei taida olla merkitystä kondomilla, sillä Askon harrastamassa seksissä ei tulla raskaaksi, eikä tule sukupuolitauteja, siis jos Asko on muistanut pestä kädet :D
http://www.rfsu.se/fi/Suomi/Produkter/Kondomer/Magic/
Tai, ei taida olla merkitystä kondomilla, sillä Askon harrastamassa seksissä ei tulla raskaaksi, eikä tule sukupuolitauteja, siis jos Asko on muistanut pestä kädet :D
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kyllä Askolla on muistaakseni yli 10cm ympärysmitta, mutta hän haluaa uskoa että 10cm on keskikoko, jotta tuntisi oman kullinsa isoksi.
Asko on kertonut, että tapana on kullien pituuksia ja paksuuksia ilmoittaessa, ilmoittaa pituus 5 cm yläkanttiin ja paksuus 2 cm yläkanttiin.
Hän on ilmoittanut kullinsa kooksi 17/12.
Jokainen voi tuosta laskea sen Asuksen repijän oikean koon. Siinä pysyy huonosti normi 53 mm kumi, joka MITATAAN sisäkehästä, kuten Magic-kuva osoittaa.
Eikä se paljoa revi. Kantajansa hermoa kyllä.
Litistettyä kumia on vaikea mitata sisämitalta ilman tönäriä.
Siellä ainakin viiraa. Miksi sitä enää pitäisi mitata, kun on tarkat mitat annettu valmistajan toimesta? Hähh?
HÄHHH???
Muuten oot oikeassa, mutta Magicin sisäympärysmitta on korkeintaan 10.1cm.
Askon mulkusta en osaa sanoa niin kuin en muidenkaan ehkä valheista.
http://www.rfsu.se/Bildbank/Produkter/Kondomer/Storlek/Profil_Magic_220b.jpg
Katsopa, mistä tuo 53 mm on mitattu!
HOMOOOOOOOO, OLI ALOITUS JA VASTAUKSET SAMAN HOMON TUOTOSTA!
ONKO HOMOLLA HÄTÄ KUN EI OLE JUTTUSEURAA? TUNNETKO ITSESI YKSINÄISEKSI?
Onhan minulla aina sinut, sinä kultainen pullukkani :D
En tunne itseäni yksinäiseksi. Saman kantturan kanssa olen ollut monen monta vuotta ja rakkautta riittää... Myös muita kavereita löytyy viljalti, jos tiedät mitä sellainen sana tarkoittaa...
Asko on ukkomies ja vetää paljaalla. Jos ase vetää kumin päälle, niin Tero paisuu niin isoksi että se repii hänen vaimon pillun.
Joko käden kanssa saa avioitua? Melko veikeää. Vastahan homoliitoillekin tuli lupa, mutta että jo jonkun ruumiinosan, ja vielä oman... Ei ei. Mihin tämä maailma on menossa?
Kaikki eivät avioidu, kun naiset pysyy muutenkin. Ja jos entisistä naisista pääsisi eroon, niin vaihtelu virkistää ;) Askolla on hyvä muna, mutta liian iso Terska hänellä erottuva ja se tekee eetwarttia pillussa.Sitä kun liikuttelee siinä g-pisteen nurkilla, niin voi squirttikin tulla.
Asko on nyt hyvä ja laittaa kusisquirttinsa eteen ämpärin!
Erottuva terska? Niin. Kyllähän metsämansikka heinänkorresta erottuu, kun tarkkaan tsiigailee :D
Olet homo aika katkera askolle. Tee uuden vuoden lupaus ja lopeta katkeruus.
Askoa täytyy pitää totuuden tiellä. Eli sinua.
Taas kirjoittelet "muina miehinä". Etkö tajua, että et sinä pysty siihen. Olen sen sinulle kovin monesti kertonut...
Lupaan oikoa Askoa jatkossakin. Odottelen häneltä edes yhtä tutkimusta mainitsemastaan 10 senan keskipaksuudesta. Kuinka monta kertaa olenkaan sitä kysynyt ja aina paukahtaa joku tekstinpätkä RFSU:n hupikirjoituksista.
Kivekset kumiin ja kulllliin rasvaa, siitä se luotettavuus kasvaa :D
Oletkos, epeli, käynyt tapaninpäivä-ajelulla? Vietiinkö hepat hoitoon ylirasituksen vuoksi?