Uusi asukki täällä

Mastodonierer

Muutin Kangasalle jokin aikaa sitten. Olosuhteiden myötä olen jäänyt ilman tuttavia/ystäviä. En kaipaa sitä että kavereita tulvii ovista ja ikkunoista, vain että olisi jotain kontaktia toisiin humanoideihin.

Erilaiset ihmiset, eri ikäiset, kumpaa sukupuolta tahansa, ottakaa yhteyttä. Ei ole kva yksinkään kikkailla.

En oikein osaa nyt juuri muuten ottaa mihinkään suuntaan yhteyksiä, kuin laittamalla tämän viestintyngän.

Kunhan et ole mikään ihmehyypiö, joka harrastaa jotain vähemmän kivaa, siinä tapauksessa, pysy kaukana. Mielipiteitä omaavat, toisen silti huomioivat, värikkäät, musikaaliset, taiteelliset, arkiset, joskus juhlivat, ihmeelliset ja suuret ajattelijatkin, ottakaa yhteyttä:

[email protected]

8

361

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyttää kiikarilla tai kameralla saatat löytää tosi ystävän.

    • Anonyymi

      Alastomana näet kun kiikat kunnolla no mä ymmärrän tuonkin asian kun olet tuollainen utelias talitintti.

    • Anonyymi

      millon tulee uutta instagramiin...

    • Anonyymi

      Isossa talossa se punainen auto ja sitä ennen uskovaisten paku mersu.Kait ne nyt julistamassa nuoria mukaan,,,ja...

    • Anonyymi

      Millainen auto hänellä.

    • Anonyymi

      Etsitkö vielä kavereita Kangasalta?

      • Täällä olisi yksi kavereita kanssa etsimässä oleva. Olen asustellut Kangasalla 8 vuotta ja en ole oikein löytänyt ketään samanhenkistä ihmistä itelle kaveriksi.

        Sen verran kertoisin itsestäni että olen vasta 30 vuotta täyttänyt naispuoleinen ihminen, joka harrastaa juoksua ja neulontaa. :) Lokakuussa aloitan puutarha-alan opintojen suorittamisen.

        Jos kavereiden haku on sinulla vielä ajankohtaista niin voisin tuohon sinun sähköpostiosoitteeseen viestiä laittaa.


    • Anonyymi

      Tuolla talossa useita pakuja kun helluntalaiset pitivät omia orgia juhliaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      107
      1308
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      96
      920
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      844
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      703
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      652
    6. 32
      645
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      584
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      578
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      533
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      486
    Aihe