Uusi asukki täällä

Mastodonierer

Muutin Kangasalle jokin aikaa sitten. Olosuhteiden myötä olen jäänyt ilman tuttavia/ystäviä. En kaipaa sitä että kavereita tulvii ovista ja ikkunoista, vain että olisi jotain kontaktia toisiin humanoideihin.

Erilaiset ihmiset, eri ikäiset, kumpaa sukupuolta tahansa, ottakaa yhteyttä. Ei ole kva yksinkään kikkailla.

En oikein osaa nyt juuri muuten ottaa mihinkään suuntaan yhteyksiä, kuin laittamalla tämän viestintyngän.

Kunhan et ole mikään ihmehyypiö, joka harrastaa jotain vähemmän kivaa, siinä tapauksessa, pysy kaukana. Mielipiteitä omaavat, toisen silti huomioivat, värikkäät, musikaaliset, taiteelliset, arkiset, joskus juhlivat, ihmeelliset ja suuret ajattelijatkin, ottakaa yhteyttä:

[email protected]

8

361

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyttää kiikarilla tai kameralla saatat löytää tosi ystävän.

    • Anonyymi

      Alastomana näet kun kiikat kunnolla no mä ymmärrän tuonkin asian kun olet tuollainen utelias talitintti.

    • Anonyymi

      millon tulee uutta instagramiin...

    • Anonyymi

      Isossa talossa se punainen auto ja sitä ennen uskovaisten paku mersu.Kait ne nyt julistamassa nuoria mukaan,,,ja...

    • Anonyymi

      Millainen auto hänellä.

    • Anonyymi

      Etsitkö vielä kavereita Kangasalta?

      • Täällä olisi yksi kavereita kanssa etsimässä oleva. Olen asustellut Kangasalla 8 vuotta ja en ole oikein löytänyt ketään samanhenkistä ihmistä itelle kaveriksi.

        Sen verran kertoisin itsestäni että olen vasta 30 vuotta täyttänyt naispuoleinen ihminen, joka harrastaa juoksua ja neulontaa. :) Lokakuussa aloitan puutarha-alan opintojen suorittamisen.

        Jos kavereiden haku on sinulla vielä ajankohtaista niin voisin tuohon sinun sähköpostiosoitteeseen viestiä laittaa.


    • Anonyymi

      Tuolla talossa useita pakuja kun helluntalaiset pitivät omia orgia juhliaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      63
      1227
    2. Uskaltaako tässä luottaa siihen että

      Ehkä rakastetaan toisiamme?
      Ikävä
      107
      1193
    3. Miehen ja naisen ystävyys

      Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa
      Ikävä
      146
      896
    4. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      64
      873
    5. Pidätkö itseäsi varattuna

      Kaivatullesi?
      Ikävä
      71
      800
    6. Naisten top-5 red flagit

      1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel
      Ikävä
      109
      702
    7. Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta

      ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto
      Pyhäjärvi
      103
      672
    8. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      56
      666
    9. 78
      591
    10. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      43
      586
    Aihe