Mitä mausteita! Mitä mausteita!

Jos kysytään että Mitä mausteita tulee?

Jos sanon että KAIKKI.

Niin mikä vitun vasta kysymys on tuleeko myös valkosipuli????

Saatana, minähän sanoin just että KAIKKI mausteet, perkele!!

Onko ymmärtämisessä jotain vikaa, häh?
357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yllättävän usein se kaikki ei saakaan sisältää jotain maustetta, tyypillisesti valkosipuli on sellainen mauste.

Kaltaistesi vaikeiden asiakkaiden kaikkiin mausteisiin laitetaan jatkossa sitten aivan kaikki mitä vain löytyy.

Äänestä

Miten ihmeessä voit syödä valkosipulia hyi hiivata.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


...... kirjoitti:

Jos kysytään että Mitä mausteita tulee?

Jos sanon että KAIKKI.

Niin mikä vitun vasta kysymys on tuleeko myös valkosipuli????

Saatana, minähän sanoin just että KAIKKI mausteet, perkele!!

Onko ymmärtämisessä jotain vikaa, häh?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu