normaalia ?

Onko normaalia et isä ostaa lahjakortn alusvaateliikkeestä tyttärelleen..2o v..tytärkin meni hiemn hämilleen..
561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuulostaa kappaleelta lemon incest

Äänestä

Lahjakortti 20 vuotiaalle nuorelle naiselle ei ole väärä ostos, kunhan se ei ole seksiliikkeeseen tai lasten lelukauppaan. Nuorilla naisilla alusvaatteita ei ole koskaan liikaa.

Äänestä

Mun vanhin tytär (18 v.) osti mulle pitkät kalssarit. Gamalaa...........

Äänestä
  • parempi, että osti lahjakoritn, eikä sitä kerrastoa! niin, itse ostin isälle ja äidille kanssa alusvaatteita tai paitoja tai vaikka villahousuja. mitä nyt tiesin heidän tarvitsevan, ja tietoa oli, kun pyykin hoidin!

    Äänestä

Taitaa olla perheen naisilla tai naisella likaisemmat ajatukset kuin isällä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalkkis? kirjoitti:

Onko normaalia et isä ostaa lahjakortn alusvaateliikkeestä tyttärelleen..2o v..tytärkin meni hiemn hämilleen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu