Eustace Mullins teki elämäntyönsä ottamalla selvää yksityisistä keskuspankeista ja muista rikkaista yrityksistä, ja maailman rikkaimmista perheistä, sotien suunnitelmallisuudesta ja monesta muusta tärkeästä asiasta. Hän kirjoitti useita kirjoja. Tässä hän on jo vanha mies ja puhuu avustajan kanssa haastattelijalle. Tämä haastattelu on 18 osassa, ja kannattaa kuunnella aikaisemmatkin, ja tietysti kaikki Mullinsin haastattelut. Tässä osassa (ja parissa seuraavassa) oli kuitenkin minusta erityisen kiinnostavaa se, mitä Mullins puhuu Monsantosta ja siitä, mitä he ovat tehneet ja edelleen tekevät, jotta meiltä loppuu ruoka ja olemme heidän geenimuunnellun moskansa ja yksivuotisten siementensä armoilla. https://www.youtube.com/watch?v=KEtS1g-lSPg
Mitä me aiomme tehdä? Eikös Suomessakin juuri hiljattain hajotettu viljavarastot? Se on tätä samaa suunnitelmaa. On aika meidän muuttaa maalle ja alkaa kasvattaa omaa ruokaa omista siemenistä.
Mitä me aiomme tehdä? Eikös Suomessakin juuri hiljattain hajotettu viljavarastot? Se on tätä samaa suunnitelmaa. On aika meidän muuttaa maalle ja alkaa kasvattaa omaa ruokaa omista siemenistä.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Niinpä, EU liitos on kai osa tätä suunnitelmaa sen vuoksi maaseudun alasajo alkoi ja johti suureen työttömyyteen,
vasemmisto kateuksissaan oli tässöä mukana.
He eivät tainneet tietää mitä tekivät, paitsi johtajat, mutta vääryyttä
ei olla valmiit myöntämään,
mennään vain etenpäin vaikka tuho on näkyvissä.
5oo tonnia ruokaa 3 kolmesta hehtaarista, näin se tehdään:
https://www.youtube.com/watch?v=jV9CCxdkOng
"..1 MILLION pounds of Food on 3 acres. 10,000 fish 500 yards compost
Kasvihuone tuottaa talvellakin, lämmitys VAIN kompostilla. Lumikinoksien keskellä...
Komposti on lämmintä, näin kasvihuoneessa kasvaa pinaattia talvella:
https://www.youtube.com/watch?v=LRnulbOqo0k
Enemmän luvataan, 3 eekkeriä on n. 1,2 hehtaaria.
Viljelykokeissa on saatu Suomessakin huimia satoja pieneltä koealalta, suuressa mittakaavassa niitä ei käytännössä pystytä saamaan.
Ei siis sovi Suomeen, tällainen työllistää liikaa?
Kiitos näistä linkeistä!! Minulla on monta kompostia. Enpä ole tullut ajatelleeksi, että niitä voisi hyödyntää näinkin.
Pitää kai tietää miten metaanikaasut käyttäytyvät ettei tule "yllätys"? Happi loppuu tai tupakointi aiheuttaa äänekkään reaktion?
Turha panostaa yksityishenkilöinä ravinnon tuottamiseen. Ympäri maailman ollaan kovaa vauhtia kieltämässä kaikki omavaraisuus. EU ei ole poikkeus, vaan edelläkävijä.
Kaikki luonnollinen ihmisen eläminen ja selviytyminen tulee olemaan kovan sarjan rikos. Kaikki kasvit ja eläimet patentoidaan ja geenimanipuloidaan kaiken luonnollisen tuhoamiseksi.
Näin sanoivat jo satoja vuosia sitten. Nyt kun näemme tämän toteutuvan, niin väittävät että "satuilua"...
http://antimatrix.org/Convert/Books/Protocols_of_Zion_Modern_English/Protocols_of_Zion_in_Modern_English.html#We_Are_Wolves