Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kimppapissi Joensuussa ?

On ruvennu haluttaa kimppapissi Joensuun yleisessä Wc-tiloissa. Olen jo katsellu pari-kolme paikkaa valmiiksi.Ketään halukasta pisille ja kenties vähän enempikin....;)
6120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Suihin ottaminen kiinnostais yleisissä wc tiloissa joensuussa

Äänestä
  • Vois imettää jossakin wc Joensuussa. Millanen imijä sä olisit......?

    Äänestä

  • Kävis juu. Mites mä saan sinuun yhteyden ?

    Äänestä

Mä voisin ottaa suihin jossain
mun kik on Nicki Myller

Äänestä
  • missäpä nähtäs ti ?

    Äänestä

Mun kiinni saat,my_golden(at)hotmail.com.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pissaboy kirjoitti:

On ruvennu haluttaa kimppapissi Joensuun yleisessä Wc-tiloissa. Olen jo katsellu pari-kolme paikkaa valmiiksi.Ketään halukasta pisille ja kenties vähän enempikin....;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu