Stubbin näkemys :D

Näin muuttui, Stubbin näkemys, ei perkele, mainostoimisto Bob. Jotain parempaa.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Stubbin näkemys ei isän maata miksi se edes juhlii itsenäisyyttä linnan juhlissa.

Äänestä

Vastaan tässä nyt itse itselleni, ja toivon että otatte onkeenne tai edes vaappuunne, tämä on noloa, aivan uskomattoman noloa mitä te teette :D

Äänestä
  • gxdtyes

    Äänestä

Stubb niputtaa maailman ongelmat numerojärjestykseen huomaamatta lainkaan, että hän itse on se suurin ongelma.

Äänestä

Stubbi-Uuno Turhapuro ei huomaa muuta kin oman naamansa.
Tämä jo aikaa sitten kaatuneen "hallituksen" King Kong räpsii kuvia omasta pärstästään talttahampaat irveessä olettaen olevansa suurikin valtiomies.
Turhanaikainen Naton ja eu:n perskärpänen.

Äänestä

Ja mistähän oli kysymys? voisiko JOPA siitä saada vihiä??:P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei perkele kirjoitti:

Näin muuttui, Stubbin näkemys, ei perkele, mainostoimisto Bob. Jotain parempaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu