tunnen renen ja se on aina ollu itserakas kusipää!että nyt voiton myötä se neste siel pääs vaan lisääntyy ja paine on kova x) anteeksi kun ilmaisin asian suoraan...
rene sucks!
11
1324
Vastaukset
- passeli
Oot siis saanu joskus Reneltä rukkaset?
- juu
On tosiaan tainnu tulla ryppyjä rakkauteen...
- *Love*
Kuules. Ihan kypsät ihmiset ei ehkä käyttäydy noin...?? Oisit vaan ilonen sen puolesta. Ja vaikka oisitki tota mieltä, ni pitäisit sen vaa omana tietonas. Ei musta ainakaan ois kiva, jos joku aikuinen sanois noin musta. Lapsellista käytöstä toi tommonen. Kasva aikuiseks!
- Missy
Kerrankin joku joka on samaa mieltä! Mäkin tunnen renen mutta onneks en kuitenkaan kovin hyvin että siis tietäisin jokaisen asian sen elämästä mutta olen kyllä tutustunut tyyppiin. Mä en sen kanssa ole ollut yhdessä tai mitään mutta joskus sen kanssa ja sen kavereiden kanssa tuli liikuttua. Siis sen minäkin vaan sanon että se on täysin tunteeton ja omahyvänen paska jolla toi maine vaaan kihahtaa hattuun ja katotaan vaan ni se vielä lentää tosta bändistä pihalle. sen luonteen tietäen se kuitenkin määräilee ja sooloilee ihan liikaa. Mua käy sääliks ne naiset jotka siihen tutustuu,sydänsurut on taattuja etuja sen pojan kanssa.. tiedän vaan tytöistä jotka sen kanssa on ollu. se paskat välittää kenestäkään muusta kun itsestään..
- *tar*
Niin, olen osaltani melkein samaa mieltä, mutta... Tiedän Renen, joka on ehkä hieman "itserakas", mutta suon hänellä silti menestymisen INDX bändissä. Rene on tehnyt varmasti valtavasti töitä menestymisenä eteen.
Renellä on uskomattoman hyvä ääni... ;)
ONNEA RENE! - mintti
rene ei muutu miksikää vaikka sitä haukutaan
- lauralei
no en mä sillä tätä asiaa ilmaissu et haluisin mitenkä haukkua sen iha pataluhaks.enkä tod oo mikää sen entinen tai pakit saanu!!!se on tehny mun yhelle tutulle vaan niin törkeesti...ja muutenkin rene on ihmisenä sellane et se "luulee olevansa muiden yläpuolella"...että mä kyl tiän todellakin mistä puhun.Ei tarvii olla samaa mieltä.kokemusta vaan on.
en mä niin oletakaan.jokanen muodostaa omat mielipiteensä.mutta nauttikoon nyt suosiostaan...ku vähän kaikki tuntuu ilmasevan omia mielipiteitään ni mä ajattelin tuoda oman kantani.Muuten poikabändi on iha ok. - ankara hevari95
mä tunnen kans
- joosu
Itsekaras ja rakkaus itseen vaan kasvaa voiton myötä! Rene on myös pojista se ketä on aina äänessä! Jonkun tarvis vähä "kouluttaa" sitä?!
- misu69
Vittu et varmaa tunne Renee ja vittu se ei oo yhtää itteraks!! Krro mulle MITE sä saat siit itse rakkaa? Vittu ittelläs ja teillä muilla on tainnu nousta kusi vinttii!!!
- niin...
oot tosiaan tainnu saada rukkaset tai sit oot muuten vaan kuuluisuuden haluinen. nimittäin rene on mun pikkuserkku ja ihan mukava poju
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 646257
- 635639
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1284635- 573919
- 143825
- 323239
- 693021
- 592866
- 762647
- 471970