MUSTA ON JO MUSTAMAALATTU!

Tai kuka tietää miten värinsä saanut, joka tapauksessa uutta mustaa maalia ei kannata mustaan tuhlata!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mustat kyllä mustamaalaa ihan itse itsensä.

Äänestä

Ei kyllä ole pässimpää porukkaa kuin mustat

Tokikaan en tiedä tekeekö se nahan väri niistä niin kauheita vai liika aurinko vai ... Mutta ihan hirveetä sakkia kaikki tyyni. Eikä niitä kukaan halveksi sen nahan värin takia. Ihan kaheli ajatuskin vihata jotain sen nahan värin takia. Ne vaan on niin kamalia ettei niiden kanssa tule kukaan toimeen.

Mitä hemmettiä ne änkee joka paikkaan - niin no niiden päämärän on tuhota maapallo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


browser kirjoitti:

Tai kuka tietää miten värinsä saanut, joka tapauksessa uutta mustaa maalia ei kannata mustaan tuhlata!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu