2-vuotias ampui äitinsä USA:ssa

Kehitys kehittyy. USA on aina ollut pyssyjen maa.

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1419930645519.html
360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oikein erikseen tutkittuna ja mainittuna "vahingossa".

Äänestä
  • Harvempi suomalainen äiti kuljettaa asetta käsilaukussaan...

    Äänestä

ei tarvittu lennokkia tappamiseen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äitykkä kirjoitti:

Kehitys kehittyy. USA on aina ollut pyssyjen maa.

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1419930645519.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu