SUN KIRPPIS KORSOSSA..HYVÄ MYYJÄ ON.TILAVA.

Menkää nyt kipin kapin sinne vuokraamaan myynti pöytiä.Paikassa käy hyvin väkeä.Kokemuksesta kerron..PAIKKA ON TUTTU MONILLE,SOKEVA RAKENNUS.Näin saadaan pitää hyvä kirppis lähellä,keravaa,korsoa,koivukylää.tuusulaa.
3186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

TOTTA.

Äänestä

Jos haluaa viihtyisän ,paikan palvelua.niin sitä löytyy täältä.sun kirppis.myyjät vaihtuu tiiviisti.on edullistakin jopa.

Äänestä

Täytynee mennä tutustumaan ja ehkäpä myymmäänkin..riippu tosin hinnasta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei kun menoksi. kirjoitti:

Menkää nyt kipin kapin sinne vuokraamaan myynti pöytiä.Paikassa käy hyvin väkeä.Kokemuksesta kerron..PAIKKA ON TUTTU MONILLE,SOKEVA RAKENNUS.Näin saadaan pitää hyvä kirppis lähellä,keravaa,korsoa,koivukylää.tuusulaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu