Päivää

Olen pahoillani, että en ole ehtinyt tänne aiemmin, en ole pariin viikkoon päässyt koneelle. Joka tapauksessa olen uusi sheriffi tällä palstalla. Otan vastaan asiallista kritiikkiä, ja toivon, että minulle ilmoitetaan epäasiallisista viesteistä, jos itse en niitä huomaa poistaa.
1158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

uusi sheriffi. Voisitko kertoa meille kaikille jotakin itsestäsi. Mitä puuhailet, onko perhettä,
missäpäin Suomea vaikutat? Ikäsikin olisi kiva tietää. Vastata voit jos haluat, pakko ei ole:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EpäileväTuomas kirjoitti:

Olen pahoillani, että en ole ehtinyt tänne aiemmin, en ole pariin viikkoon päässyt koneelle. Joka tapauksessa olen uusi sheriffi tällä palstalla. Otan vastaan asiallista kritiikkiä, ja toivon, että minulle ilmoitetaan epäasiallisista viesteistä, jos itse en niitä huomaa poistaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu