aivan inhottavat kappaleet,!!
kaikki samanapasii ku joku gimmel.. hohhoii..
ja varmasti miialla nousee kutipäähän ja tealla muista en tiiä ei ehkä
kaadutaan kaadutaan, jee jee jee
2
365
Vastaukset
- Mälly
Todellakin Kaadutaan ja Jee Jee Jee ovat sen verran kamalia biisei. Huh. Ja se toinen uusi. Paras Indxin biiseistä on ehdottomasti Mies ei itke.
Miialla ei nouse mikään päähän, mutta Tealla se ehti jo nousta.- Dreamofaaliyah
Luultavasti Tea Hiilloste on onnellinen siitä että pääsi osallistumaan tommoiseen kisaan ja halusi muotoilla siitä omanlaisen kokemuksensa...nouseeko heti pissi päähän, kun hymyilee...ja tekee asioita omalla tyylillä (tanssii niinkuin tanssii)...teidän tulisi kunnioittaa ihmistä siitä että hän on pistänyt itsensä peliin tuollaiseen kisaan...joka on kuitenkin ollut hyvinkin raskas..tehkää itse perässä niin me muut voimme sitten samallalailla sanoa teistä että...tais tollaki nousta pissi päähän...turhaa sitä on kadehtia toista...kun voit sen itsekin tehdä...ei sinne koelauluihin tarvitse mitään muutakuin sinut itsesi ja äänihuulesi...sillä se siitä menee...itse olen onnellinen tean puolesta...että hän pääsi siihen bändiin...vaikka en tykkää erikoisemmin hänen lauluäänestään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 646257
- 635639
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1284635- 573919
- 143825
- 323239
- 693021
- 592866
- 762647
- 471970