Vitsi.
Veni Vidi Vici
siinäpä vasta
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Suomikin on kaatumassa seuraavaan 200 vuotta kestävään suuryhtiövaltaan, jossa kansalaiset redusoidaan pelkiksi resursseiksi valtaapitävien sionisti-oligarkkien alaisuuteen. Jälkeläisilläsi ei tule olemaan mitään ihmisoikeuksia, vain velvollisuuksia, kuten Neuvostoliiton suuryhtiövalta todisti. Nyt se aiotaan toteuttaa globaalisti, kunhan ensin Venäjä, melkein viimeinen itsenäinen valtio maan päällä, saadaan luopumaan ruplastaan ja alistumaan pimeyden voimien dollarihegemonian orjuuteen.
Näin ollen voidaan objektiivisesti väittää että olet joko tajuttoman naiivi, omaa kansaasi vihaava, tai suoraan mielisairas, jos tuet EU:ta tai muuta vastaavaa kansainvälisyyden sekä multikultin nimellä edistyvää harvainvaltaa, millään tavalla.
Voi toki olla että olet vain aseeton näiden asioiden tapahtuessasi itsellesi ja jälkeläisillesi, mutta oletko oikeasti aseeton? Tutustu viholliseen, muuten ei ole mitään mahdollisuutta taistella sitä vastaan:
https://cigpapers.wordpress.com/2013/10/27/the-coudenhove-kalergi-plan-the-genocide-of-the-people-of-europe/
Näkemistä miten käy. Hui :=0