Israelissa vaalit 17.3.2015

Saadanko viimeinkin Israelissa ohjaksiin mies joka laittaa Arabimaailman ja Palestiinalaiset ojennukseen.
Nyt Israel tarvitsee Ariel Sharonin kaltaista pelotonta johtajaa jota Arabimaailmakin kunnioitti sanomalla Israelin viimeinen Kuningas.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei! lepsu Netanyahu antoi juuri Palestiinalaisille 500 milj.Euroa lahjaksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


luvattukansa kirjoitti:

Saadanko viimeinkin Israelissa ohjaksiin mies joka laittaa Arabimaailman ja Palestiinalaiset ojennukseen.
Nyt Israel tarvitsee Ariel Sharonin kaltaista pelotonta johtajaa jota Arabimaailmakin kunnioitti sanomalla Israelin viimeinen Kuningas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu