hips, oletko luotettava ja mukava ihminen, ja ratsastanut n. yli 3 vuotta? Et pelkää hevosia, etkä hevosen omistajia?
Kuules, kun nyt on asia niin, että tarviin 12 vuotiaalle lämppäri ruunalleni 1-2 kertaa viikossa liikuttajaa. Lukio kun vie valitettavan paljon aikaa :(
Paavo asuu Klaukkalan simolassa, eli jos omistat auton, vanhemmillasi on auto niin ota yhteyttä! :)
Lähelle pääset myös helsingistä lähtevällä 339 bussilla.
Paavo on erittäin kiltti, kunnioittaa ihmistä (joskin vähän testaa ekoilla kerroilla), maasto varma, koulupainotteinen, ja omaa hemmetin pitkät askeleet! :)
Sinun tehtävänäsi olisi harjata ja liikuttaa n. tunnin ajan ja hoitaa ratsastuksen jälkeenkin. (esim. jos on hikinen niin loimi päälle jne.)
hinnasta voidaan sopia!
Jos olet pikkuriikkisenkin kiinnostunut, niin ota yhteyttä sähköpostitse, niin voin sitä kautta antaa numeroni ja sopia lisää!
toivoo: Ilona ja Paavo
luotettavaa ja kivaa hevosen liikuttajaa???
pavis
0
220
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1693205
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541849Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471789Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591664- 771574
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3401491Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811349The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201268- 1581122
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251105