Onko kukaanmuistanut sano MATTI ESKO HYTÖSELLE,

että se on APINAN näköinen narsisti joka kuvittelee olevansa pakinoitsija,mutta onkin vaginoitsija ja tyttöystävänsä tossun alla.
6105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eilisessä iltalehdessä se pakinoi itsestään ja muskeleistaan.
Harvoin lukee noin narsistista juttua pelkästään omasta kropasta.

Äänestä
  • Eipä tarvitse ihmetellä miksi se päätyi ja joutui jätepaperi Iltalehteen. Kun Hesari ja Ilta-Sanomat ovat todella tasokas painotuote ja Hytö-idiootti narsisti sai potkut Erkolta

    Äänestä

OKSETTAVA ÄIJÄNKUVATUS ........... HYI VENÄJÄN VULVA...

Äänestä

yäk juippi

Äänestä

Elä hauku harva 70 vuotias on vielä noin hyvässä kunnossa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Märkäuni Ulla kirjoitti:

että se on APINAN näköinen narsisti joka kuvittelee olevansa pakinoitsija,mutta onkin vaginoitsija ja tyttöystävänsä tossun alla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu