eii!! sinkkuelämää on aina ollu mun inspiraation lähde!! se on niin mahtava sarja ei sitä saa lopettaa!! tulee kyllä ihan mieletön ikävä sitä!! :( kumman miehen haluut carrielle herra kihon vai sen aleksandrin?
eiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6
922
Vastaukset
- lunatikki
Carrien täytyy ottaa se Kiho! :) ja niin käy. ;)
ja nyt se tänään loppuu koko sarja. HMH! - ninni
nii ihan kamalaa!! ja frenditki loppu äskön!! kaikki ihanat sarjat loppuu!! :( kyl sen pitäs kiho valita ja sit sen pitäs kertoo et mikä sen oikee nimi on!! :)
- kauriZ
sinkkuelämää on ihan paras!ja nyt eka frendit loppuu,ja sit sinkkuelämää.ihan peestä.carrien jutut on aina ihan parhaita,niit oli kiva katella ku se kirjotteli niitä.ihan epäreiluu,et kaikki hyvät sarjat lopetetaa ja viel samana päivänä! mut toivottavast päästään täst yli,ja toivottavast niit jaksoi esitettäis joskus vaik uuestaa...!=D
- TYPYNEN
Kurjaakin kurjempaa..nyt se on ohi! Täällä minä nyyhkytän.. Se oli aivan ihana sarja! Heti kun kaikki jaksot tulee dvd:nä myyntiin/jos sinulla on nauhoitettuna, niin täytyy pitää muistotilaisuus :)! Carrie valitsi oikean miehen.
- Rhanna
Paljastuihan se Mr Bigin oikea nimikin lopulta, jos tarkkaan katsoitte :) Carrien kännykässä luki että John. Vieläkin on jotenkin tyhjä olo kun sarja päättyi...nyt vain odottelemaan mahdollisia dvd-boxeja / uusintoja...
- Lara
Mä itkin OIKEESTI itteni uneen viimeyönä!! Aleksandr oli ihan kiva mut kyl Mr.Big on se oikee..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2457504Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393931Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172198Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261547- 461480
- 331382
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3411200Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1411012Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23948Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7927