Rikastaja raiskasi Ruotsissa?

Rikastuksissa on se etu, että mm ruotsalaiset ja suomalaiset naiset saavat uudenlaisia seksikokemuksia, eikä vaan valkomiehen perusjyystöä.

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015010618980143_ul.shtml

Nuorena aloittaa, elämänsä ajan taitaa ja pian on rakkauden ammattilainen.
1491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat
  • Perkele jos olisin nainen niin aina pitäisin mukana virkkuukoukut, sakset ja muut käsityövehkeet.
    Muhammedin yrittäessä raiskausta siitä tulisi munaton apina :)

    Äänestä

Jos tyttö ei anna ottavat vaikka väkisin tai juottavat tytön tiedottomaan tilaan ja sanovat että tyttö antoi hänelle vapaaehtoisesti

Äänestä

"Noin 15-vuotiaan pojan epäillään raiskanneen 25-vuotiaan naisen Tukholmassa..."

Kyseinen poika lasketaan omassa kulttuurissaan jo mieheksi.

1Äänestä
  • Niin lasketaan. Kuten naiset naisiksi jo 9-vuotiaana.

    Äänestä

  • Tää on nykyään arkipäivää. Onhan toki Ruotsin blondien puketuminen melko paljastavaa. Mutta ei silti mustat pojatkaan saisi noin tehdä. Mutta tosiaan nää on yleensä todella hyvin varusteltuja, että kyllähän blondit haluaa tehdä vaikutuksen. Ruotsissa maahanmuuttajien raiskaukset lisääntyneet joka vuosi, silti myös naisten vaatetus on niukentunut ja tiukentunut.

    Äänestä

Kyseessä ei ole poika, ei todellakaan poika,
vaan saastainen vajaaälynen elukka.
ÄO surkean vaatimattomat 64-68.
Ruotsissa näiden elukoiden raiskausrangaistuksia jo alennetaan perusteluna
"henkisesti jälkeenjäänyt".

Voi saaatana sentään.

Äänestä
Anonyymi00008

Äänestä

Miten Rydmanin raiskausepäily?

Äänestä

Ei 15v saa rangaistusta. Hän voi mennä uusimaan teon joka päivä.

Äänestä

Olisiko 25-nainen voinut tehdä toisin?

Äänestä
Anonyymi00017

Äänestä
Anonyymi00018

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Osui silmiin. kirjoitti:

Rikastuksissa on se etu, että mm ruotsalaiset ja suomalaiset naiset saavat uudenlaisia seksikokemuksia, eikä vaan valkomiehen perusjyystöä.

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015010618980143_ul.shtml

Nuorena aloittaa, elämänsä ajan taitaa ja pian on rakkauden ammattilainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu