Tätä tulee tapahtumaan suomessakin sillä tännekkin on tietääkseni muslimeja päästetty. Saa nähdä milloin pamahtaa..olivat huutaneet "ällähu Äkbääär"!!
Muslimit iskivät ranskassa..tappoivat kaiken
Iltalehessä
32188
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
on vain jatkumoa Hollnnin (Theo ja Pim), Belgia, Tanskan ja Ruotsin tapahtumille.
Ja seuraavaksi jossain muualla...
Soinille oli hallitukseen menoa ja siellä mamu-asioiden hoitoa tärkeämpää jäädä oppositioon vastustamaan yhtä Kreikka-tukilainaa.
eikä kelvannut tavallisten suomalaisten homojen
avioliitto. höh.
Rajat kiinni
hyyssäätte näitä kahjoja. Kaikki muslimit eivät käyttäydy näin,mutta kun niitä kusipäitä mahtuu aina joukkoon. Odotellaan millon suomessa joku vatipää keksii jotain...
KOORDINOITU TERRORI-ISKU, KAKSI AMMATTIMIESTÄ ASIALLA
KAKSI TERRORISTIA, KALASHNIKOVIT JA MUSTA PAKOAUTO
Ainakin 12 kuollutta, 8 haavoittunutta, joista 4 vakavasti
Tarkka kuva Pariisin teloittajamuslimeista
https://twitter.com/AFPphoto/status/552799640488517632/photo/1
Video tarkemmin
https://www.youtube.com/watch?v=iDPAHAERDwk
Mitä ammattilaisuutta tarvitaan rynkyllä paukuttelkuun? Avuttomien siviilien ammuskeluun? Ei mitään muuta kuin raukkamaisuutta ja täydellistä älyttömyyttä. Mitä hyvää nuo kaksi olivat elämässään tehneet?
Pitää tietä missä on ovi mistä mennään sisälle
pitää naamioitua
pitää varastaa auto pakoa varten
rynkky ei saa jumittaa ennen hommaa
Pakoon tarvitaan ammattilaista
lyhyeen iskuun
ettei pudota asetta
ettei jätä jälkiä
ammattimies ei sisällä konnotaatiota hyvä
ammattimies voi olla paha tai neutraali
esim Stubb on ammattimies
mutta suunsoitossa
samoin Katainen melankoliassa
Muslimi tappaa talossa ja puutarhassa
Ei vaan tunnu hulluille päättäjille menevän jakeluun, islamisaatio pitää pysäyttää nyt ja heti, muuten euroopalla on verinen tulevaisuus uutena lähi-itänä.
Missä viipyy Arhinmäen ja Palefacen kommentit?
Eikö suomi rasistit tiedä mitä eroa on terroristissa ja muslimissa?
Ei mitään eroa.
Eurooppalaiset, älkää päästäkö muslimeita maahanne! Piruako ne poliitikot vieläkin nöyristelevät tuon paskasakin edessä?
Muslimeja on jo päästetty eurooppaan monta miljoonaa. Nyt pitää aloittaa heti heidän palauttamisensa omaan maaahansa. Eurooppa ei tarvitse yhtään muslimia mihinkään. Haluamme elää rauhassa ilman väkivallan pelkoa. Muslimit heti kotiinsa tappelemaan. Ne idiootit ovat jo tuhonneet eurooppaa tarpeeksi, se on nyt lopetettava.
Lisää muslimimaahanmuuttoa vai mitä vihreät ja vasemmisto?
Ei ole mitään eroa tosiaan..kaikki rasistit pitäisi palauttaa neeekerimaihin takasin ihan heti
Näitä murhaajia miljoonat ihmiset lähtevät pakoon ja jäätyvät parhaillaan jollain pakolaisleirillä Turkissa. Mutta kriitikot ne vaan lähettäisivät huoletta jokaisen pakoon päässeen takaisin kuolemaan.
Sekin bussilastillinen pakolaisia jolle Pohjois-Ruotsi ei kelvannut vaan piti päästä Tukholmaan, Malmöhön tai Göteborgiin, oli pelkkiä nuoria miehiä. Ei yhtään naista tai lasta jotka ovat aina heikoimmassa asemassa. Ja jos on oikeasti hengenvaara, niin silloin on kiitollinen lämpimästä turvapaikasta ja ruuasta, toisin kuin nämä valittajat.
Kristityt ovat maailman vainotuin ryhmä, otetaan heitä tänne niin sopeutuvatkin helpommin.
Profeetta Mohammed oli aivoton, lapsia hyväkseen käyttävä paskanhajuinen ääliö.
Häntä palvovat ovat ihmisperseitä.
ei tätä tekoa muhametti tehnyt en minä sentään koraania lähtisi tässä heittelemään vaikka murhaajat jyrkästi tuomitsenkin enkä soisi tännekkään muslimeita otettavan tämän ikävän ilmiön takia??
Kaikki muslimit tulisi neutralisoida myös Suomesta. Täällä ei ihmishengistä piittaamatonta kuvottavaa ihmissontaa kaivata.
Täällä Saksassa natsit haluavat käännyttää syyrialaiset pakolaiset takaisin noille terroristeille. Vaikka ne syyrialaiset pakolaiset Saksassa ovat siis kristittyjä, mutta natsit eivät näe asiassa mitään eroa, pakolainen on niille pakolainen ja saksalainen on saksalainen. Maanantaina ne taas marssii sen puolesta, että ihmisiä palautettaisiin näille teurastajille.
palautus on oikea tapa torjua hulluja,joita mm. saksassa on paljon. kaiken sotimisen takana on aina pelkkä johtajien välinen vallankäytön ylimielisyys. asioista ei osata eikä haluta sopia.
syyllisiä on aina vain eri maiden poliittinen- ja valtiojohto. aina.
taas ählämeitä,joita eu-kiima ihannoi. tuo vallankäytön tapa "uskonsota" ei lopu koskaan,se on varmaa.
nautitaan jatkossakin mölykiihkosta ja rättärien uskosta. rättärien tussarit tulee soimaan aina,sävelet ja sattuman varaisuus vain vaihtuu.
4 toimittajaa tapettu, pilalehdessä.
Islamin uskoiset ovat kyllä ihan oma lajinsa raakalaisten fatalistien joukossa, todellinen uhka sananvapaudelle ja muille sivilisaatioille.
Yleensäkin uskonnollinen kouhotus aiheuttaa monenmoista tuskaa ja kärsimystä. Järki hukkuu "taivaallisen sanoman" keskellä ja totuus on, että sisällöt ovat vain sairaiden ihmisyksilöiden tuotoksia, ilman sen kummempaa pyhyyttä!
Muslimit eivät ansaitse tulla hyysätyiksi esim. Suomessa, täysin arvaamatonta väkeä ja heidän tapojaan ei sovi edes arvostella. Järjellä ajatellen yksi sekopäinen uskonnollisuuden kaapuun verhottu pimeys!!
Kiristyvä tilanne saattaa aiheuttaa täälläkin jatkossa levottomuuksia ja rauhantahtoisia mielenilmauksia nuo eivät osaa!!
Suomessa on korkea aika pistää stoppi fatalistien maahanmuutolle!!
Milloin PEGIDA islaminvastainen marssi Suomessa?
suomela
Rättittpääässä kun kulkee niin ei järki päätä pakota
Yllätys että muslimit taas tappamassa ihmisiä kivikautisen uskonsa nimeen.
Sitten kun öljy loppuuu, loppuu myös valkoisen miehen kärsivällisyys. Alkaa hihhuleiden taivaalle ilmestymään sienen mallisia pilviä.
ön syväitsemätöntä ärvöstellä islämiä