Kaikki muslimit pitää heti karkottaa pois Suomesta ja Euroopasta

yujtyuy

Näin pitäisi tehdä.

30

517

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 3w4rty

      Miksi et sitten tee niin vaan täytät nettipalstaa turhilla viesteillä?

    • Että silleen.

      Muhammedin pippeliä ei saa kritisoida, se on pyhä Allahin ja Suomen Hallituksen mielestä.. Ei väliä jos sadat tuhannet tytöt joutuvat Muhammedin esimerkin vuoksi avioitumaan parta-namusedän kanssa, tämä on tarpeen jotta jalto soturin geenit saadaan monistumaan seuraaviin jihadisteihin..

      http://www.youtube.com/watch?v=CY4gNBf2n3o

    • Ei ihmeellistä

      Ihan normaalia muslimitouhua

    • Jhgfgjc

      Tai pikemmin kaasukammioon...

    • Skinit takas

      Missä skinit on kun niitä tarvittais nykyään enemmän kun koskaan??

      • pelottaa niin ...

        -- tais skineille tulla lökä pöksyyn


    • tarkkailuvaje

      Supolla on tarkkailtavia parisataa.
      Mitäs Supo tekisi jos asiakkat karkoitetaan lähtömaihinsa?

    • Kuusamoon

      Ei missään päin maailmaa ole monirotuinen yhteiskunta ole tuonut kuin
      ristiriitoja ja kyräilyä. Ilmapiiri on selvästi huonontunut jo Suomessa ja jakaa
      jo kantaväestön riitelemään keskenään. Tällaiset Tarja Haloset ja Merkelit saisivat
      asua ensin pienessä arabi-tai afrikkalaisyhteisössä tietääkseen, että on täysin erilaisia
      ihmisiä elämäntapoineen, jotka eivät voi koskaan soveltua elämään Pohjoismaiden tai
      Euroopan arvojen mukaan.
      On tulossa tänä vuonna täysi kaaos, kun kevät koittaa ja arabihuligaanit näkevät
      puolialastomia tyttöjä Suomen raiteilla.
      Joka ei usko eläköön kesään asti, niin näkee. Suomen mediassa eivät toimittajat näytä
      tietävän mitäään elämästä arabimaailmassa.
      Älkäämme olko orjia ja koiria arabeille, vaan näytetään missä on kaapin paikka
      Suomessa.Arabit eivät kunnioita lässytystä, vaan kaipaavat ankaraa kuria ja
      tukistusta tarpeen vaatiessa.
      Nimismiespiirit palautettava joka puolelle Suomea, silllä muutoin suomalaisten
      on pakko ottaa järjestyksenpitoa itselleen, tietenkin Suomen lakeja kunnioittaen.
      Ylhäältäpäin yritetään ohjata, mitä näistä laittomista maahantulijoista pitäisi
      ajatella. Ei onnistu, sillä Suomen kantaväestöllä on tervettä järkeä yllin kyllin.

    • PalatahetiTakaisin

      Emme halua näitä vaahdon muslimi nuorten miesten täällä-ne ovat lähteneet naiset ja lapset vainon ! Miksi nämä muslimi pakolaiset haluavat vain kristityissä maissa tulla? Tultuani, he vaativat heidän elämäntapansa-huutaen "Allahu Akbar", ja aiheuttaa ongelmia alkuperäiseen kansalaisille.
      Emme näe kymmenien tuhansien pakolaisten pakenevan "Saudi-Arabiassa, Kuwaitissa, Bahrainissa, Qatar, tai UAE! Toisaalta islamilaisten pakolaisten vaativat, islamilainen elämäntapoja kuten sharia-lain. Pois ja Palata heti takaisin !

    • Haluat siis tehdä perustavia muutoksia Suomen käytäntöihin ja lakeihin. Mitkä uskonnot meillä olisivat jatkossa sallittuja? Olisko muita syitä karkottaa ihmisiä - myös ikänsä Suomessa asuneita - kuin väärä uskonto?

      • Kiihottavaleuka

        Väärä uskonto ei ole väärä, vaan sen sisältö. Saako nainen vaikka näyttää leukansa?? Uhhuh, aika paljastavaa.


      • Kiihottavaleuka kirjoitti:

        Väärä uskonto ei ole väärä, vaan sen sisältö. Saako nainen vaikka näyttää leukansa?? Uhhuh, aika paljastavaa.

        Niin eli mitkä uskonnot olisivat sallittuja ja olisiko karkotukseen jatkossa muita syitä kuin uskonto, jonka sisältö on väärä?


      • Pannaantöpinäksi

        Vain muhamettilaisuus olisi sallittu, ja kaikki luterilaiset pitäisi karkottaa.


      • Pannaantöpinäksi kirjoitti:

        Vain muhamettilaisuus olisi sallittu, ja kaikki luterilaiset pitäisi karkottaa.

        Aloittajan tapaan sinunkaan unelmiesi Suomessa ei siis olisi uskonnonvapautta ja kansalaiset voitaisiin karkottaa vääräsisältöisen uskonnon perusteella. Eri mieltä olette vain siitä, mikä tai mitkä uskonnot olisivat syy karkotukseen.


      • Eimullamuuta

        Pelkään pahoin, että tulevaisuudessa unelmat eivät sanele näitä asioita.


      • Eimullamuuta kirjoitti:

        Pelkään pahoin, että tulevaisuudessa unelmat eivät sanele näitä asioita.

        Unelmat harvoin sanelevat, mutta saavat kai ihmiset kertoa, millaisen Suomen he haluaisivat.


    • järkevä_ehdotus

      Kannatetaan

    • lähtökäskyt

      laittaakos aloittaja vaikka Ismailin veljeksille lähtökäskyn tai Ben Z vaimolle?

    • Sammontakoja1

      Edelleen jaksan: käykää allekirjoittamassa kansalaisaloite.fi -sivustolla tai adressit.com -sivustolla soveliaaksi katsomianne aloitteita. Ei me tosiaankaan saada ääntämme kuuluviin pelkästään näillä palstoilla. Jos on, niinkuin joku kirjoitti, ettei uskalla koska Supo seuraa, niin sanon taas kerran: Supo saa näillekin palstoille kirjoittavien tiedot haltuunsa jos haluaa. Luulisin kyllä että Supolla on puuhaa ihan muualla ihan tarpeeksi. Aktivoitukaa ihmiset. Meillä on oikeus mielipiteeseen vielä.

    • Kokosaatanansakki

      Kyllä ja sosiaaliloisivat Afrikkalaiset myös.

      • Totuuskomissio

        Karkoitus hyvissä ajoin, olisi ainoa oikea teko. Nythän nämä voivat "lyödä mutkaa" vielä karkoituspäätöksen saatuaankin, kiitos kyvyttömän hallintomme, joka sallii valitukset oikeusistuimiin meidän kustannuksellamme.

        Siitä seuraa,että nämä tunkeutujat voivat maleksia,pelailla ja häiriköidä jopa vuoden vielä täysylläpidossamme piikkiimme!

        Oikeusistuimissa on ruuhkaa ja nämä pellet tietävät sen, koska hyysärit informoivat ja onhan niillä iphonet sun muut älykalikat.


      • Riesojaovat

        Ja tuo valitusoikeus maksaa myös paljon julkisia vervaroja. Kaikki eivät ymmärrä, kuinka paljon Afrikan, Lähi-idän porukat tulee kalliiksi huoltosuhteeltaan ja suorassa rahassa siis.

        Eräs reppana palstalla totesi että kunnat ja valtaosan sen maksaa, ei me työssä käyvät


    • riski2

      Unohdit karkoittaa myös paskaläjä suvakit ja niiden äpärä lapset, nii joutas noi vitun jäte mustalaiset samaan kuormaan.

    • glohkgnnigv

      Saavatko vähäpojat jäädä?

      • sdfsd4545

        Kaikki muslimit. Etkö ymmärrä lukemaasi?


    • eiPersu

      Ilman muuta pitää karkottaa kaikki muslimit pois suomesta.

    • Tapa.väärämieliset

      Ei islamismi ole uskonto se on elämäntapa,se on sukua natsismille.

    • Loiujbnkiu

      2 vuotta mennyt ketjun aloituksesta.

      Matuja otettu lisää.

      Terrorimurhat arkipäivää. Ei hyvältä näytä.

    • Niiimppä

      Islam ja natsismi on kumpikin sairaita ihmisten hallinta järjestelmiä. Mielestäni kummatkaan porukat ei kuulu kristittyihin maihin vaikkei täälä suomessa todellisuudessa niin paljoa kristittyjä olekkaan jotka eläisivät Jumalan sanan mukaan tai ainakin yrittäisivät. Paperilla voit olla kristitty mutta se ei tarkoita vielä taivaspaikkaa raamatun mukaan.

    • kylmäksvaan

      ALLAH ON SIANIHRASTA TEHTY KOIRANVETELYS.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

      "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
      Maailman menoa
      33
      3155
    2. Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta

      Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,
      Maailman menoa
      63
      2602
    3. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

      Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
      Maailman menoa
      46
      2393
    4. Ei tule uni

      Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.
      Ikävä
      62
      1328
    5. Miksi juuri Venezuela?

      Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp
      Maailman menoa
      302
      1260
    6. Toivon sulle silti hyvää

      Väärinkäsityksiä tapahtuu, mutta nyt on uusi vuosi ja uudet kujeet.
      Ikävä
      41
      1006
    7. Tiedän, että olet luonnevikainen

      Haluaisin vain todeta olleeni väärässä tässä asiassa.
      Ikävä
      42
      987
    8. Jos mies olet oikeasti...?

      Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
      Ikävä
      100
      982
    9. Pitäisikö meidän

      Sitten nähdä ilman että siitä tehdään ongelmaa?
      Ikävä
      79
      948
    10. Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin

      "-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup
      Maailman menoa
      94
      868
    Aihe