HALLA-AHO oli jälleen oikeassa!!!

KATSOKAA Pariisiin..........
351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pariisi on matkailukohde, yksi maailman suosituimmista jonne matkustaa miljoonat ihmiset joka vuosi. Oi Eiffel, oi museot, oi Louvre, oi kaikki...

Pariisin kevät, aivan mahtava kokemus. Suosittelen. Käyn kaksi kertaa vuodessa.

Äänestä
  • Kerran ilon ja valon kaupunki, nyt alla islamin pimeyden

    Äänestä

  • Tosimies. kirjoitti:

    Kerran ilon ja valon kaupunki, nyt alla islamin pimeyden

    Kyllä siellä tulee muutkin mamut häärimään, kun tästä alkuun päästään.

    Tämä on vasta kaikki suurta alkua ja syynä on mamujen liian suuri määrä suhteessa kantaväestöön, jotka tulee ottamaan vallan vaikka väkisin.

    Kukaan ei pysty valvomaan järjestystä, kun mamu kansa kasvaa liian isoksi.

    Tästä siirtolaisten liian isosta määrästä on moni on varoittanut, mutta varoitukset menneet kuuroille korville ja nyt kaikki alkaa näkymään todella pahoin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rip paris kirjoitti:

KATSOKAA Pariisiin..........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu