Etsitään trolli naista naisystäväksi.

Viisas trolli

Onko ketään vapaita urheilullisia tai muuten vain aktiivisia naisia, jotka haluisivat vakavan parisuhteen tällaisen trollimiehen kanssa.

Minulla on monia hyviä ominaisuuksia:

1) Omillaan toimeentuleva, talo ja perunamaa.
2) Huumoria
2) Hyvä laskupää
3) Tietenkin iso pippeli
4) Taito käyttää pippeliä ja tuottaa sillä orgasmeja
5) Taito tuottaa orgasmeja naiselle myös kielellä ja suulla

6) 80-luvun varmatoiminen nissani

10

154

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Svetlana Rönkkö

      missä on ilmoittautimiskaavake?

      • Viisas trolli

        Svetlana. Voitaisiin nyt ensin vähän tässä tutustua, en ole mikään rattopoika ja jakele lomakkeita kaikille kyselijöille.

        Eli kerroppa sinä missä tykkäät erityisesti trollata ja onko sulla minkälainen lantionseutu? Osaatko heiluttaa sitä niinkuin et välittäisi?


      • Svetlana Rönkkö
        Viisas trolli kirjoitti:

        Svetlana. Voitaisiin nyt ensin vähän tässä tutustua, en ole mikään rattopoika ja jakele lomakkeita kaikille kyselijöille.

        Eli kerroppa sinä missä tykkäät erityisesti trollata ja onko sulla minkälainen lantionseutu? Osaatko heiluttaa sitä niinkuin et välittäisi?

        Kaikki kantakirjasonnit ja rattopojat leimataan korvamerkinnällä, aika epätoivoista käyttää Trolli palstaa treffiseuran hakemiseen. Eihän se häpee oo, mutta noloa joka tapauksessa.

        Trollaillessa en syrji mitään palstaa, kaikki käy.

        Olen ihana nainen. Minulla on timmi tiimalasivartalo ja ihanteellinen synnyttäjän lantion. Tule ja heittäydy kanssani hulahula tanssiin.

        Missä vaiheesa annat näytteen mainitsemastasi huumorista? Annatko myös orgasmitakuun?
        Vähän tuhmaa..


      • Viisas trolli
        Svetlana Rönkkö kirjoitti:

        Kaikki kantakirjasonnit ja rattopojat leimataan korvamerkinnällä, aika epätoivoista käyttää Trolli palstaa treffiseuran hakemiseen. Eihän se häpee oo, mutta noloa joka tapauksessa.

        Trollaillessa en syrji mitään palstaa, kaikki käy.

        Olen ihana nainen. Minulla on timmi tiimalasivartalo ja ihanteellinen synnyttäjän lantion. Tule ja heittäydy kanssani hulahula tanssiin.

        Missä vaiheesa annat näytteen mainitsemastasi huumorista? Annatko myös orgasmitakuun?
        Vähän tuhmaa..

        Valitettavasti Svetlaana olet hieman liian yksinkertainen ja huumorintajuton minun makuuni.

        Eli et kelpaa.

        Laitan nyt sinulle tasoisesi vitsin minkä varmasti ymmärrät ja pidät hauskana.

        Pikku Kallen äiti pesi Kallen kalsarit Andylla ja ne räjähti.


    • maatalon emäntä.

      Paljonko nisussa kilometrejä,pitääkö lukema paikkansa ja löytyykö talvirenkaat?

    • Viisas trolli

      Kilsoja on reilusti alle 200 000, luultavasti pitää, mutta saattaahan vaijeri aikaisemmilta omistajilta olleen poikki jossain vaiheessa. Rehellisyyden nimissä täytyy siis todeta, että kilometreistä en voi sanoa mitään varmaa, paitsi että niitä on.

      Talvirenkaita on 7kpl, tosin vain neljä mahtuu alle yhtä aikaa. Kesärenkaita on 5kpl, koska yksi on vararengas, tarvittaessa myös talvirenkaista voi tehdä kesärenkaita ottamalla nastat pois.

      Siis olen erittäin vakavarainen renkaiden suhteen.

      Tankkaan 98E, vaikka kulkis 92E. Kerran tankkasin 99, mutta alkoi selvästi parantunut kiihtyvyys hirvittää, joten olen päättänyt pitäytyä 98E.

      Miltäs kuulostaa Maatalon emäntä, synkkaako meillä? Mä kiinnostuin susta, kun sulla on noin teräväkatseinen tapa huomioida autostani kaikki oleellinen, ehkä jopa vähän ihastuin. ;)

      • maatalon emäntä

        Isi opetti tytölle että tie miehen mahaan käy auton kautta vaimitensenytmenikään. Vaikka vaikutat varsinaiselta herkkupalalta ja kultapojulta ei pidä mennä hätäilemään. Mistä tiedän ettet olekin joku pinnallinen korealainen mukaurheiluauto jossa ei viisarikaan toimi kun vaijeri on poikki?

        Mitä jos oletkin niitä poikia joita kiinnostaa paljonko metsää ja paljonko peltoa?

        Vastauksena itselleni että molempia paljon...


    • Viis. trol.

      No, mittari toimii, voin todisteena lähettää kuvan, jossa kannan kolmea täyttä vesiämpäriä yhtäaikaa, kohti pihasaunaa.

      Nyt kiinnostuin, ei rahasta vaan, kylvämisestä.

      Tulikin vitsi mieleen.

      Mies ihmetteli kaveriltaan, että miten toi sun emäntäs ahteri on noin päässyt muutamassa vuodessa leviämään.

      Kaveri tokas, että kyllähän se tiukkaakin puuta oleva pöllinpää leviää, kun siihen tarpeeks kiilaa hakkaa.

      • maatalon emäntä.

        Klik.. Haluatko poistaa kyseisen viestin. Klik.

        Klik oli ääni siitä kuin v.trolli lensi roskalaatikkoon.

        Ei muuta kuin uutta matoa koukkuun...


    • V.t.

      Mä siis etsin madolle ämpäri....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      28
      1674
    2. Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas
      Kaste
      162
      1147
    3. Ehkä vähän

      Rakastunut sinuun
      Ikävä
      50
      1130
    4. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      366
      1107
    5. Sijaiskasteet kuolleitten puolesta

      Paavali teki Korintossa sijaiskasteita kuolletten puolesta eli ns. Mormoninkasteita. 1. Kor. 15:29 Mitä muutoin ne, j
      Kaste
      373
      1029
    6. Martina ja jalkapalloilija2

      Seiska: Martina iski nuoren jalkapalloilijan vuosia sitten. Könysikö milf teinin kanssa?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      182
      960
    7. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      58
      955
    8. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      942
    9. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      114
      888
    10. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      89
      887
    Aihe