Г-н Обама,,,,,,,,

Г-н Обама, выйти из Балтийского моря, или мы вернуть ракеты на Кубу! НАТО никогда не получает Карелию!
14160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Обама социалистической и сука!

Карельские людей, выступающих против Обамы!

Äänestä

Ei se tsekisti putin liioin saa Karjalaa Euraasian liittoon.

Raketteja on jo Turkissa ja kohta tulee Puolaan.

Äänestä
  • Miksi Karjala pitäisi saada Euraasian liittoon? Kun Karjala jo valmiiksi kuuluu Venäjän Federaatioon?

    Äänestä

Joo ja noi aloittajaryssät saavat haistaa pitkän vitun!

Äänestä
  • Sinä kiihottunut palauttelija et tietysti tiedä sitäkään että venäjä on nykyisin hyvin monen Venäjän karjalaisen äidinkieli.

    Ei sillä että se mitenkään hyvä juttu olisi.

    Äänestä

ja sama suomeksi
Mr. Obama , vetäytyäItämeren tai palaammeohjuksia Kuubaan ! Nato ei koskaan saa Karjala !

Äänestä

Hahhah, Gastro on kuollut ja kohta ryssät saavat sieltä kyytiä kotimaahansa.

Jenkit tuovat sinne vahvaa taalaansa konttikaupalla. Rakennukset keskustassa ovat aivan rappiolla jotka rempataan. Rantakatu saneerataan uuteen uskoon ja koko Havannasta tulee länsimaisen riemun ja "turmeluksen" pääkaupunki. Tulee suorastaan haastamaan jopa Bangkokin. Uusi Las Vegas.

Tällaiseksi teemme myös Viipurin kun sen käsiimme saamme.

Äänestä

Musta Hitler on tuonut neljännen valtakunnan jääkäreitä harjoittelemaan TALVISOTAA.

Historia toistaa itseään. Hail!

Mistähän johtui, että "kaatuneet" sankarit haisivat kesällä niin pahalle, vaikka vain kaatuivat eivätkä kuolleet?

Juuri siksi Talvisota on parempi vaihtoehto.

Aletaas sitten...

Äänestä

Musta Hitler on tuonut jääkäreitään Suomeen harjoittelemaan TALVISOTAA.

Tänään Propagandavisiosta näkyi.

Historia toistaa itseään.

Talvisota alkaa kohta.

Äänestä

Suomi takaisin Venäjälle.

Äänestä
  • Suomi takaisin Ruotsille.

    Äänestä

Теперь, я тоже русский?

Eiks vaan?

Äänestä

Skoolaan Suomen ja Venäjän ystävyydelle. :)

Äänestä
  • Minkä takia? "Ystävyyshän" on loppunut! Ts. Eihän siitä olen enää sopimusta. Ja jos se kirjallinen sopimus (pumaka) varustettuna useilla leimoilla puuttuu, niin virallisten R Y S S I E N mielestä asia ei ole edes olemassa. YYA = kaput.

    Ilmoitahan toverillesi Venäjänmaalle, että taitaa olla myöhäistä Obamalle huudella. USA:ssa on presidentinvaalit ja meno ja meininki muuttuvat. Toisin kuin Venäjällä, missä valtaa pitäviä ei saada vaihtumaan kuin ampumalla tai joko kiväärillä tahi tykeillä. Vallankumousta taas odotellaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Финляндия, отечество kirjoitti:

Г-н Обама, выйти из Балтийского моря, или мы вернуть ракеты на Кубу! НАТО никогда не получает Карелию!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu